Як обв'язати гудзик.

В'язані речі завжди були у великій моді. І зараз з бурхливим розвитком рукоділля інтерес до одягу, виготовленої власними руками тільки зростає. Тим більше, що народні умеліци можуть зробити шедевр навіть зі звичайної гудзики, просто обв'язавши її.
Вам знадобиться
  • Для обв'язування гудзиків знадобляться:
  • -шерсть в тон всьому виробу або в одній колірній гаммі з ним;
  • -крючок розміром під тип пряжі;
  • -схема в'язання.
Інструкція
1
Будь-яка одяг повинен виглядати дуже гармонійно. Тому і такий заключний штрих як прикраса кофти гудзиками не повинен вибиватися із загального ансамблю. А ось для того, щоб звичайні гудзики могли вражати уяву, їх можна додатково прикрасити. І одним з таких способів стає обв'язка. Щоб обв'язати гудзик , потрібно спочатку знайти схему з підходящим або просто вподобаним малюнком. Далі беремо в руки гачок, нитки і гудзик .
2
Будь-яку гудзик можна зробити шедевром, але обв'язувати найлегше круглі пластмасові на ніжці. В'язання починаємо як завжди з набору петель. З них треба зробити невелике кільце, яке після будемо обв'язувати, тому ланцюжок виходить десь з 5-6 повітряних петель плюс петля підйому.
3
Далі напівстовпчиками без накиду починаємо обв'язувати це кільце, додаючи в кожному ряду по 2 петлі, щоб збільшувати діаметр. В'яжемо таке коло, періодично прикладаючи до гудзика. Як тільки коло вже заходить за краї гудзики в'яжемо кілька рядів без додавання петель.
4
Помістіть гудзик в отриманий чохол і починайте в'язати тепер уже зі зменшенням - рівномірно пров'язуйте з двох напівстовпчиків один. Як тільки ґудзик виявиться закритою нитками, обріжте нитку, залишивши кінчик приблизно 40 см. Петлі останнього ряду зшиваються звичайної швейної голкою.
5
Позосталих 40-ка сантиметровим кінчиком нитки декоруємо гудзики, обв'язуючи її напівстовпчиками або рачьім кроком. Все, прикраса для кофти готово.
Корисна порада
Ґудзик на ніжці тому й зручніше, що коли ви зашиє голкою останній ряд петель, ніжка залишиться зовні, і її легко можна буде пришити.