Як робити заставки.

За допомогою Adobe Photoshop ви можете не тільки ретушувати і обробляти фотографії, але і створювати на їх основі ефектні і яскраві плакати і заставки , які не поступатимуться професійним графічним роботам, які використовуються в рекламі та поліграфії. Для того щоб створити красиву і оригінальну заставку з власної фотографії, вам буде потрібно Фотошоп, а також трохи фантазії і вільного часу.
Інструкція
1
Створіть новий документ розміром 1280х1024. Створіть новий шар (Create New Layer), а потім залийте новий шар градиентной заливанням, додавши до нього стиль Gradient Overlay. Виберіть будь-який колір градієнта - наприклад, перехід від білого до сірого кольору. Стиль градієнта вкажіть радіальний, а режим змішування - нормальний.
2
Відкрийте свою фотографію, яку ви хочете використовувати на заставці, і виріжте фігуру на фотографії з фону. Для видалення фону використовуйте будь-який відповідний інструмент - Lasso Tool, Magic Wand, Pen Tool. Видаливши фон навколо фігури, скопіюйте її та вставте в документ з градієнтним фоном на новий шар.
3
Виберіть на панелі інструментів опцію Rectangular marquee tool і створіть невелике вузьке прямокутне виділення на фігурі, а потім клацніть по ньому правою клавішею миші та виберіть опцію Transform. Розгорніть виділення по діагоналі і підтвердіть трансформацію, натиснувши Enter. За допомогою інструменту переміщення трохи посуньте виділену область в сторону. Частина фігури зрушиться разом з виділенням.
4
Повторіть дану дію ще кілька разів, щоб в декількох місцях розрізати фігуру з фотографії, створивши незвичайний візуальний ефект з зміщених і перекручених площин. Між зміщеними областями намалюйте прямі білі лінії товщиною в 1 піксель за допомогою інструменту Line Tool. Шари з лініями об'єднаєте в одну групу і встановіть на дану групу прозорість в 63%.
5
Тепер на панелі інструментів виберіть Ellipse Tool і намалюйте в будь-якому місці зображення коло, а потім в стилі шару виберіть Gradient Overlay. Шар з еліпсом скопіюйте двічі, а потім за допомогою опції Free Transform змініть розмір скопійованих еліпсів. Додайте в стилі шару до створеного об'єкту тінь (Drop Shadow).
6
Потім ви можете додатково прикрасити об'єкт стилем Bevel and Emboss і потім знову виберіть Gradient overlay, встановивши будь-який новий колір перекриття. Зробіть стільки кольорових еліпсів, скільки захочете. Також ви можете прикрасити зображення точками і довільними трикутниками будь-якого розміру, розгортаючи їх за допомогою інструменту вільної трансформації.
7
Режим змішування додаткових графічних елементів встановіть на Overlay. Закінчите створення заставки кольорокорекцією - створіть новий коригувальний шар (New Adjustment Layer) і встановіть опцію Curves. Відредагуйте криві так, щоб кольори зображення були яскравими і красивими.