Як відновити пароль на мейл. відновити пароль на mail.ru.

Сьогодні важко собі уявити життя без електронної пошти з її необмеженими можливостями для спілкування, обміном файлами (фотографіями, документами, відеофайлами і т.д.). Крім того, втратити доступ до поштової скриньки в сучасній системі означає втратити безліч необхідних контактів. Тому дуже важливо зуміти швидко відновити пароль на мейл.
Вам знадобиться
  • Відповідь на секретне питання (вказаний вами при реєстрації в системі)
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню на сторінку відновлення пароля http://win.mail.ru/cgi-bin/passremindВведите ваш логін і натисніть кнопку "Далі". У вікні, введіть відповідь на секретне питання обраний вами при реєстрації поштової скриньки. Натисніть кнопку Enter.
2
Введіть новий пароль у розпочатому активному поле, повторіть його в наступному. У наступній рядків введіть код з картинки. Натисніть кнопку Enter. Ваш новий пароль буде збережений в системі.
3
У вікні вам буде запропоновано пройти авторизацію з новим паролем для вашого ящика. Введіть пароль і натисніть кнопку "Увійти". Тепер ви отримали доступ до аккаунту і можете користуватися вашим поштовою скринькою.
Зверніть увагу
Якщо вам не вдається відновити пароль на мейл запропонованим способом, скористайтеся альтернативними методами відновлення або в крайньому випадку напишіть в службу підтримки, вам дадуть відповідь протягом трьох днів.
Корисна порада
Якщо не пам'ятаєте відповідь на секретне питання, ви можете скористатися й іншими, передбаченими системою способами відновлення пароля, перерахованими тут http://win.mail.ru/cgi-bin/support?sp=65