Як зробити флеш-листівку. Як намалювати флеш листівки.

Незважаючи на те, що звичайну пошту сьогодні практично повністю витіснила швидкодіюча і ефективна електронна пошта, і люди набагато частіше вітають один одного зі святами в інтернеті, зовсім не зникла актуальність вітальних листівок. Люди люблять отримувати листівки так само, як і раніше, але з появою сучасних технологій ви можете не тільки дарувати своїм друзям і близьким паперові листівки, а й створювати інтерактивні і яскраві флеш-листівки, в яких вітальний текст може поєднуватися з рухомим зображенням і зі звуковим супроводом.
Інструкція
1
Створена власними руками флеш-листівка стане незабутнім і пам'ятним подарунком для вашого друга. Зробити її не так складно, як здається.
2
Для створення листівки вам потрібна програма Macromedia Flash. Як приклад ми розповімо, як виготовити новорічну вітальну листівку під flash. Так як флеш-формат передбачає можливість анімувати вашу графіку, ви можете намалювати листівку з імітацією снігопаду.
3
Для того щоб зобразити на листівці падаючі сніжинки, намалюйте на робочому полі прямокутник, висотою перевищує висоту робочої сцени. Усередині прямокутника намалюйте сніжинки, а потім починайте рухати прямокутник зверху вниз в повільному темпі.
4
Використовуйте в якості фону листівки темне зображення - підійде нічне небо або нічний ліс, так як саме на цьому фоні світлі сніжинки будуть добре видні. Для того щоб на листівці вийшов ефект безперервного снігопаду, і адресат вашого привітання не помітив переходу між кадрами і зміни візерунка сніжинок, розташуйте сніжинки на прямокутнику в певному порядку.
5
Поділіть прямокутник зі сніжинками на три частини і переконайтеся, що візерунок верхній частині збігається з візерунком нижній частині. Це необхідно для того щоб при переході кадрів зображення збігалося один з одним, і був непомітний ефект склеювання. Видаліть сотий кадр з покадровкі, щоб по закінченні одного циклу програвання зображення не завмирало.
6
Якщо ви хочете, щоб снігопад виглядав ще реалістичніше, створіть ще один шар і створіть в ньому другий прямокутник. Намалюйте на ньому більш дрібні сніжинки для заднього плану і налаштуйте рух так, щоб сніжинки рухалися як зверху вниз, так і зліва направо. Заднє полотно зі сніжинками повинно бути меншого розміру, ніж переднє полотно, але воно повинно перевищувати переднє полотно по ширині.
7
Виберіть красивий шрифт і напишіть на листівці вітальні слова. Якщо є бажання, додайте до листівки голосове привітання, заздалегідь записавши його на мікрофон.
Флеш листівки створюються за допомогою спеціальних програм, вони зберігаються в форматі Fla, це исходник для флеш. Також листівку можна зробити і зберегти з розширенням Swf, він являє собою один з різновидів файлів анімації та відео, які мають невеликий розмір.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою для виготовлення слайдшоу, називається вона Flash Slideshow Maker. За допомогою цього додатка ви можете оформити флеш- листівку і зберегти її у форматі swf. В листівку ви можете додати музичне оформлення, застосувати велику кількість ефектів. Для цього вам знадобиться набір фотографій людини, яку ви хочете привітати і потрібне музичний твір. Ви можете створити короткометражний смисловий фільм, який містить набір побажань і музичний привіт.
2
Для оформлення музичного супроводу виберіть потрібний файл, використовуйте для його обробки програму Mp3DirectCut. З її допомогою ви можете вирізати з музичного файлу потрібний фрагмент для оформлення флеш-поздоровлення, а також скомбінувати кілька музичних уривків.
3
Зробіть для себе підбірку файлів у форматі png з різних тематик, це дозволить вам мати під рукою набір шаблонів на всі випадки життя і свята. Для цього можна скористатися базою ресурсу allday.ru. На ньому міститься велика кількість початкових кодів для творчості, в тому числі, і для створення листівок і анімації.
4
Також необхідно мати добірку файлів gif. Їх використання у виготовленні флеш-листівок набагато зручніше, ніж зображень у форматі jpeg, т.к. jpeg розташовуються на білому фоні, а gif - на прозорому. При перегляді сайтів зберігайте вподобані листівки, щоб застосувати їх в якості фону для ваших майбутніх творінь.
5
Використовуйте програму, яка може анімувати цифрові фотографії і листівки. Ця програма ArtWaver, воно дозволяє оживити цифрові зображення. Зберегти отриманий результат можна в форматі SWF з використанням накладення звуку. Також ви можете створити файл у форматі Scr - таким чином, ви отримаєте два в одному - скрінсейвер і оригінальну флеш- листівку .
6
Для цього ви можете використовувати безкоштовну програму - Easy 3D Creator. Додайте потрібне зображення, застосуйте ефекти і вставте музичний файл, ваш скрінсейвер готовий. Щоб з цього файлу отримати анімацію Swf, використовуйте утиліту InstantStorm.