Як робити чорно-білі фотографії.

Як відомо, чорно-білі фотографії володіють певним шармом, переносять людини в історію. Колір на фотографіях заважає фотографу сконцентрувати основну увагу на предметі. На допомогу в цьому випадку приходять чорно-білі фото. В даний час весь процес виготовлення чорно-білих фотографій займає не більше 3 хвилин. Не потрібно шукати закріплювач, розчинник і під ліхтарем червоної лампи в темній кімнаті займатися цим творчістю.
Інструкція
1
Для виготовлення чорно-білих фотографій перевірте, чи є на вашому комп'ютері програма Photoshop, якщо є - чудово, якщо ні - встановіть її (скачайте з інтернету або придбайте в спеціалізованих комп'ютерних магазинах).
2
Потім перенесіть фотографію з телефону, фотоапарата, флеш-карти на зручне для вас місце на комп'ютері (робочий стіл, диски D, E і т.д.).
3
Далі відкриваєте Photoshop і в основному меню вибираєте розділ «файл» а в ньому підпункт «відкрити». За допомогою провідника у вікні, в рядку «папка» знайдіть файл своєї фотографії і клацніть по ньому, а потім натисніть кнопку «відкрити». Тепер фотознімок завантажений в Photoshop для редагування.
4
В головному меню програми Photoshop виберіть розділ «зображення», його пункт «режим» далі підпункт «градації сірого». У вікні «повідомлення» натисніть кнопку «скасувати» для згоди зміни кольору фотографії в чорно-білий, або «скасування», для відмови від цієї дії.
5
Визначтеся, яким принтером і на якому папері ви будете друкувати свої фотографії . Для чорно-білих фотографій вам не потрібен суперсучасний принтер. Матричний легко дозволить домогтися газетного якості, лазерний зробить фотографію, як на глянцевому журналі, струменевий принтер надрукує фото відмінної якості.
6
Існує велика кількість різновидів паперу: глянсова, матова, звичайна та ін. Фахівці радять для цих цілей використовувати глянсову фотопапір з щільністю від 140 до 220 г/м2, а фотографії найкращої якості виходять на суперглянцевая папері і сатині.
7
Слідуючи цим простим правилам, ви заощадите час і грошові кошти, які в подальшому можна буде витратити на матеріали для свого захоплення або роботи. Не доведеться бігати по фотосалон і чекати днями, поки роздрукують ваші фотографії , або переплачувати за надстроковий замовлення.