Як накласти зображення.

Накласти вихідне зображення на інше (фонове) можна за допомогою фотомонтажу в Фотошопі. Маючи дві фотографії, всього за кілька найпростіших дій можна отримати принципово нове зображення - колаж з первинних фотографій.
Інструкція
1
Відкрийте вибрані зображення або фотографії за допомогою комбінації клавіш Ctrl + O.
2
Щоб накласти одне зображення на інше, потрібно переконатися в тому, що розміри вихідного і фонового зображення збігаються. Для цього потрібно вибрати команду: "Зображення"/Image - "Розмір зображення"/Image Size. Або просто натиснути Alt + Cntr + I.
3
Якщо розміри зображення відрізняються, потрібно розмір одного зображення (краще фонового) "підігнати" під інше, змінивши його ширину і висоту в пікселах у відповідних полях. За необхідності можна зняти галочку з пункту "зберігати пропорції". Щоб фонове зображення Герасимчука спотворено або розмито, не варто значно змінювати його розмір і пропорції.
4
Скопіюйте задній план (шар Background layer) вихідного зображення за допомогою комбінації клавіш Ctrl + J.
5
Застосуйте до створеного шару команду "Зображення"/Image - "Зовнішній канал"/Apply Image.
6
У вікні, в поле Target/Одержувач вказано назву зображення, з яким ми працюємо. У якості "Джерельця"/Source виберіть назву другого зображення. В поле "Шар"/Layer виберіть "Задній план"/Background. В пункті "Канал"/Channel - RGB. В поле "Накладення"/Blending поставте "Перекриття", а в полі "Непрозорість"/Opacity (Непрозорість) - 100%.
7
Якщо потрібно "змити" фоновий шар на локальній ділянці, натисніть на значок "Додати векторну маску" на панелі "Шари"/Layer. Потім виберіть інструмент "Пензель"/Brush Tool і подкорректируйте отримане зображення .
8
Нове зображення готово.