Як змити марганцівку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Коли захворіло горло, сталося отруєння або просто розлад кишечника - найперше засіб розчин марганцівки (перманганат калію, марганцевокислий калій). Під час Великої Вітчизняної війни, вона неодмінно перебувала в сумках санітарів, фельдшерів і лікарів, так як була незамінна при лікуванні ран. В основі дії цього незамінного засобу - здатність окисляти органічні в-ва і виділяти при цьому кисень, що власне і обумовлює його антисептичну та антимікробну дію. Водного розчину манганцовкі притаманні протизапальні властивості. Використовуючи різні концентрації його застосовують для промивання ран, полоскання рота і горла, мастила виразок та опіків, спрінцеваній.Вот тільки при всіх достоїнствах марганцівки поводитися з нею треба дуже обережно. У великій концентрації вона припікає і викликає набряк у слизової оболонки, а також може викликати блювоту або пронос. А при взаємодії з деякими органічними в-вами перманганат калію стає вибухонебезпечним, саме через це його кристали зберігають в чистій темної (під дією сонячних променів і денного світла він легко розкладається) скляному посуді з притертою пробкой.Прі використанні розчину можуть залишитися на шкірі і білизна важко змиваються плями.
Вам знадобиться
    • розчин сірчистого амонію
    • розчин щавлевої кислоти
    • розчином соляної кислоти
    • оцет
    • лимонний сік
Інструкція
1
Видалити плями перманганату калію з кожи, можна обмивши її розчином сірчистого амонію з концентрацією 1: 5. Після чого шкіру необхідно промити гарячою водою.
2
С білизни плями від розчину марганцівки виводять розчином щавлевої кислоти з концентрацією 1: 9, або 2-х процентним розчином соляної кислоти. Також можна вивести ці плями за допомогою оцту або лимонного соку.