Як налаштувати новий комп'ютер.

Придбання нового комп'ютера - величезна радість для багатьох членів родини. Але мало купити комп'ютер і правильно його встановити, важливо налаштувати ПК для комфортного і безпечного подальшого використання. Починати процес настройки щойно купленого комп'ютера необхідно ще з установки операційної системи. Уже на цьому етапі рекомендують виконати ряд простих, але від того не менш важливих операцій. Йдеться про налаштування жорсткого диска для його подальшого використання.
Вам знадобиться
  • інсталяційний диск Windows
  • Advanced System Care
Інструкція
1
При установці операційної системи рекомендують ділити жорсткий диск на розділи. У випадку з Windows Seven це можна зробити штатними засобами. Коли відкриється вікно вибору дисків для установки ОС, видаліть існуючі розділи, натиснувши кнопку «видалити». Після цього створіть мінімум два нових розділи. Один з них призначений для установки ОС. Його розмір повинен бути приблизно 50 Гбайт. Розмір і файлову систему решти розділів можуть бути будь-якими. Не створюйте занадто маленькі розділи, якщо ви не переслідуєте якусь певну мету.
2
Після установки операційної системи необхідно зайнятися її оптимізацією. Відкрийте властивості локального диска, що містить операційну систему. У самому низу вкладки «Загальне» знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів ...» і відключіть його. Повторіть цю операцію для всіх інших розділів жорсткого диска.
3
Займіться оформленням робочого столу. Виберіть собі вподобану тему і заставку. Налаштуйте розмір ярликів і панель швидкого доступу. Можна скористатися різними додатками, що дозволяють створювати додаткові області швидкого доступу до файлів. Пам'ятайте, що небажано використовувати велику кількість візуальних ефектів для робочого столу, якщо продуктивність вашого комп'ютера не надто висока.
4
Встановіть програму Advanced System Care. Це необхідно для швидкого налаштування і оптимізації системи. Запустіть програму і виберіть пункт «Очищення Windows». Активуйте всі чотири пункти і натисніть "Сканувати". Натисніть «Ремонт» для виправлення знайдених неполадок.
5
Перейдіть у вкладку «Діагностика системи» і повторіть дії, описані в попередньому кроці. Включайте цю програму хоча б раз на місяць. Це дозволить підтримувати систему в працездатному стан. Не вимикайте функцію автоматичного сканування системи.
Зверніть увагу
Приклад настройки комп'ютера наведено для операційної системи Windows Seven. При налаштуванні інших операційних систем сімейства windows алгоритм буде дещо відрізнятися