Як включити захист від дітей.

Діти, які отримали вільний доступ до комп'ютера можуть нанести непоправної шкоди не тільки своєю незміцнілої дитячій психіці, фізичному здоров'ю (зір, сколіоз та інше), а й комп'ютера, операційної системи та програмного забезпечення. Тому доступ до комп'ютера дітям потрібно обмежувати.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер;
  • програмне забезпечення "пісочниця";
  • програми, контролюючі доступ до сайтів
Інструкція
1
Увімкніть окрему обліковий запис для дитини. Відкрийте меню «Пуск> Панель керування> Облікові записи користувачів> Зміна облікової записи користувача» - призначте пароль для свого облікового запису і права адміністратора. Поверніться до розділу "Облікові записи користувача» і виберіть пункт «Створення облікового запису». Створіть нового користувача з обмеженими правами. Збережіть. Тепер дитина зможе заходити зі свого «користувача», а обмежена обліковий запис не дозволить йому встановлювати, видаляти або змінювати програмне забезпечення і захистить операційну систему від деструктивних дій.
2
Встановіть програмне забезпечення «пісочниця». Після того як користувач попрацює в «пісочниці» і вийде з неї, операційна система повертається в стан, який був до початку роботи в «пісочниці». Будь-які зміни, які були скоєні вільно чи не вільно, в операційній системі зникають без наслідків для неї. Застосовується в крайньому випадку для захисту комп'ютера від будь-яких дій користувача.
3
Встановіть програму, контролюючу доступ до сайтів з небажаною інформацією. Можете просто включити в настройках інтернету захист від доступу до небажаного контенту. Програма, що контролює доступ до сайтів, має свій список сайтів, до яких дозволений доступ, також в цей список ви можете додати свої сайти.
4
Встановіть програму, контролюючу час, який дитина проводить за комп'ютером. Налаштуйте в ній кількість часу, який він може безперервно проводити за комп'ютером, а також період відпочинку. Встановіть періоди по днях тижня і часу доби, коли дитина зможе мати доступ до комп'ютера (свого облікового запису). Встановіть сумарна кількість годин і хвилин, яке дитина може проводити за комп'ютером протягом дня, тижня.