Як відновити віддалений аккаунт.

Відновити аккаунт можна кількома способами. Перш за все, слід враховувати: видалили аккаунт , заблокували або тимчасово призупинили. Іноді для рядового користувача досить складно визначити це. Тому, дотримуючись деякі технічні рекомендації, є можливість відновлення. Однак слід зазначити, що, на жаль, іноді аккаунт видалено остаточно без можливості відновлення.
Інструкція
1
Найбільш просто відновити аккаунт , коли він не видалений остаточно, а заблокований (на ваше прохання або через те, що ви довгий час не використовували його). Приміром, якщо ви вводите логін і пароль, то з'являється оповіщення кшталт «ваш аккаунт заблокований», а іноді з'являється повідомлення, що нібито аккаунт «видалений», але серед функцій є можливість «відновити». Як правило, якщо ваш аккаунт , так би мовити, «заморозили», через те, що ви їм довго не користувалися, достатньо лише вписати пароль і, по ідеї, ваш обліковий запис повинен знову активуватися автоматично.
2
Іноді відновлення аккаунт а складніше. Знову ж важлива причина видалення/блокування. В деяких випадках, щоб розблокувати аккаунт - необхідно щось більше, ніж логін і пароль. На багатьох сайтах при реєстрації можна встановити свій секретний питання, вписати електронну адресу (або, якщо ваш аккаунт заблокований в поштовій системі, альтернативний e-mail).
3
Якщо причиною блокування аккаунт а є спам, мережеві атаки і т.д., то це означає, що у вашій системі знаходиться вірус чи інше шкідливе програмне забезпечення. Перш за все, можна спробувати перевірити себе на спам, за допомогою онлайн перевірки (по посиланню http://www.2ip.ru/spam/). Якщо в ході перевірки ви побачите напис LISTEN червоного кольору, то потрібно перейти за посиланням і написати, щоб ваш ip прибрали з спам бази. Безсумнівно, також потрібно провести повну перевірку операційної системи на наявність вірусів. Для цього потрібно використовувати ефективний антивірус (наприклад, платний Kaspersky Internet Security або безкоштовний CureIt). Також рекомендується після перевірки комп'ютера відключити «відновлення системи». Для того щоб це зробити потрібно зайти за адресою: Пуск - Всі програми - Стандартні - Службові - Відновлення системи. Потім перезавантажити комп'ютер. Після чого «відновлення системи» можна заново включити.
4
Як тільки ви перевірили комп'ютер і впевнені, що більш від вашого профілю не можуть проводитися шкідливі дії, то можна написати в технічну підтримку сайту і пояснити їм ситуацію. Аккаунт повинні відновити. Як тільки ви отримаєте доступ до облікового запису, рекомендується відразу ж змінити пароль (якщо його не змінить адміністрація сайту за вас).
Зверніть увагу
Виявляється, якщо знати як, то в перебігу 2-3 днів аккаунт можна відновити. Чим більше Інфомрация ви зможете надати, тим більше ймовірність відновлення доступу. Доступ відновлюється за принципом зміни в настройках загубленого аккаунта додаткового мила на те, яке вкажіть для зв'язку у формі відправки запиту.
Корисна порада
Знаючи ці способи, Ви зможете уникнути злому своєї сторінки в Однокласниках, а якщо взлом стався, чи не будете платити шахраям, самостійно відновлюючи Пароль і Логін від своєї сторінки в соціальній мережі. Про те як зламуються акаунти на однокласниках, про захист від злому і про те як відновити зламану сторінку, написано в цій статті.