Як вибрати супутникове тв.

Якщо ви вирішили стати володарем супутникового телебачення, то перед вами стоїть непросте завдання: визначити, яке обладнання і постачальника послуг вибрати. Порівняння цін на послуги свідчить про те, що вони не так вже й сильно відрізняються у різних операторів. Можна ознайомитися з відгуками клієнтів, але хіба завжди вони бувають правдивими? Отже, на що звернути увагу при виборі супутникового ТБ?
Інструкція
1
Зберіть всю необхідну і по можливості достовірну інформацію про постачальників даних послуг в місці вашого проживання. Джерела можуть бути самими різними: телебачення, радіо, газетні публікації, думки друзів і знайомих, які користуються послугами супутникового ТБ і вже встигли оцінити переваги і недоліки свого оператора. Зверніть увагу на сезонні акції, проведені компаніями, що пропонують доступ до послуг супутникового ТБ.
2
Особливу увагу зверніть на роботу служби технічної підтримки та сервісного обслуговування. Важливим фактором, здатним вплинути на ваш вибір, повинні стати ціни. Поцікавтеся цінами на різні пакети програм, постарайтеся з'ясувати, не закладені Чи в оплату послуг телебачення приховані платежі, про існування яких зазвичай дізнаються тільки через рік після укладення договору на обслуговування.
3
На вітчизняному ринку супутникового телебачення трудяться на благо глядачів три великі компанії: Радуга ТВ, НТВ + і Триколор. За опитуваннями істотно більше число клієнтів вибирають Триколор, але це не повинно вплинути на ваш вибір. Намагайтеся спиратися на більш конкретні критерії оцінки, такі як доступність цін, можливість безкоштовного доступу до базового пакету послуг.
4
Особливу увагу приділіть набору каналів, що входять в той чи інший пакет програм. Буде прикро, якщо ви через деякий час виявите, що отримали доступ до каналів, які дивитися не збираєтеся. Будьте уважні при виборі, якщо хочете уникнути непотрібних прикростей.
5
Наступний етап вибору - обладнання для супутникового ТБ. При першому зверненні в придивилася вам компанію поцікавтеся, яке обладнання знадобиться для перегляду, які ціни на ресивери, широкий чи вибір їх марок, яким є розкид цін і де здійснюється гарантійне обслуговування апаратури.
6
Питання про гарантії, до речі, також не повинен залишитися поза вашою увагою. Дізнайтеся, які гарантії, що надаються оператором, на що саме вони надаються. Краще дізнатися про це завчасно, щоб не випробувати потім несподіваного подиву, якщо за надання послуг по гарантії вам назвуть окремі і не найприємніші ціни.