Як зробити мультфільм з фото. створити мультфільм з фотографій.

Багато професійних фотографи (та й любителі) встигли вже випробувати і полюбити техніку зйомки під назвою stop-motion, що дозволяє робити відео за допомогою фотографій. Техніка ця не нова, але останнім часом стала вельми популярной.Stop-motion дозволяє вдихнути життя в нерухомі предмети, відкриває багато можливостей для режисерських ходів. Як же зробити анімацію про допомозі фотоапарата?
Вам знадобиться
  • фотоапарат, будь-яка програма для відеомонтажу, предмети для малювання (за бажанням)
Інструкція
1
Варіант перший: ви берете всі необхідні для мультфільму предмети, малюєте декорації, загалом, створюєте антураж і порушуєте до зйомки. Ваше завдання відобразити предмет у дії. Для цього вишиковуйте сцену такою, якою хочете бачити її на екрані і робіть знімок. Далі вносите в сцену мінімальні зміни і знімайте це знову. Будь-яке, навіть саме незначне дія повинна бути відображене в окремому кадрі, тоді переходи між фотографіями вийдуть плавними і красивими. Приміром, якщо ви фотографуєте дитячу машинку, їдучу по столу, то кожні кілька сантиметрів її пересування повинні бути зняті окремою При цьому дуже важливо не змінювати ракурс!
2
Якщо ж ви бажаєте зробити намальований мультфільм за допомогою фотоапарата, вам знадобиться багато паперу. По тому ж самому принципу малюємо на кожному аркуші окремий кадр. Якщо брати приклад з тієї ж машинкою, то спочатку намалюйте її на правому краю аркуша, на наступному аркуші - пересуньте її трохи вліво і т.д. Кожен лист також фотографується окремо.
3
Відзнявши всі необхідні фотографії, приступаємо до монтажу. Для цього можна використовувати будь-яку програму для відеомонтажу: Adobe Premiere, Sony Vegas, Movie Maker і т.д. По черзі вставляємо зняті сцени в вікно для монтажу, і вибираємо в настройках частотність зміни кадрів. Якщо ви хочете, щоб вийшов мультфільм нагадував звичайну стрічку, а не послідовність фото - вибирайте частотність від 10 кадрів в секунду і вище, якщо хочете зберегти ефект дискретної зйомки - досить буде 3-х кадрів.
4
Змонтовані окремо сцени склеюємо між собою, після чого накладаємо музику і титри. Тепер ваш мультфільм можна вважати завершеним!
Зверніть увагу
Для того, щоб зображення було максимально хорошої якості, скористайтеся штативом, в цьому випадку кадри однієї сцени не будуть "скакати". Також добре продумайте освітлення, щоб воно безпричинно не змінювався в межах однієї сцени.
Корисна порада
Вивчіть функції свого фотоапарата, у багатьох із них є функція, що дозволяє робити покадровую зйомку. Напівпрофесійні фотоапарати можуть навіть змонтувати послідовність кадрів в єдиний відеоряд.