Як підключити інтернет до ноутбука, якщо немає телефону.

Існує декілька способів підключення інтернету до ноутбуку. Якщо у вас є домашній телефон, то підключення комп'ютера до інтернету через телефонну лінію можна здійснити через звичайний модем (так зване dial-up з'єднання або комутований віддалений доступ) або за допомогою ADSL модему. Якщо у вас немає телефону , і провайдери інтернету не підключені виділену лінію до вашого будинку, то отримати доступ в інтернет, тим не менш, можливо. Для цього вам знадобиться стільниковий телефон.
Вам знадобиться
  • стільниковий телефон, програмне забезпечення та кабель до нього.
Інструкція
1
Переконайтеся, що мобільний телефон підтримує технологію GPRS (практично всі сучасні телефони на це здатні). Зателефонуйте в службу підтримки стільникового оператора і дізнайтеся, чи підключена на вашому тарифному плані послуга GPRS. Якщо не підключена. Зробіть заявку на її підключення. На ваше прохання співробітники стільникового кампанії пришлють настройки на ваш телефон у вигляді смс. Збережіть їх.
2
Налаштуйте з'єднання телефону і комп'ютера. Для цього використовуйте спеціальний кабель для телефону або кабель USB (сьогодні багато телефони мають USB роз'єм). Можна також з'єднати телефон з ноутбуком через бездротовий інтерфейс Bluetooth, якщо у телефону є така можливість. Встановіть програмне забезпечення для телефону . Воно часто додається до телефону на компакт-диску. Якщо в комплекті не було такого диска, можна безкоштовно скачати програму з сайту виробника телефону . Наприклад, для телефонів Nokia така програма називається Nokia Ovi Suite. У складі такої програми, як правило, є утиліта для настройки з'єднання з інтернетом. У разі відсутності такої можливості, налаштуйте з'єднання з інтернетом вручну.
3
Налаштуйте модем. Для цього в панелі управління виберіть «Телефон і модем», вкажіть країну, код міста. У вікні «Телефон і модем» перейдіть на вкладку «Модеми», в списку відзначте модем телефону і натисніть кнопку «Властивості». В наступному вікні перейдіть на вкладку «Додаткові параметри зв'язку», і пропишіть рядок ініціалізації, натисніть кнопку «ОК». Рядок ініціалізації необхідно дізнатися в службі підтримки свого мобільного оператора. Наприклад, для МТС, рядок ініціалізації буде виглядати так: AT + CGDCONT = 1, "IP", "internet.mts.ru".
4
Налаштуйте з'єднання з інтернетом на комп'ютері. В панелі управління виберіть «Мережеві підключення» - «Створення нового підключення». Далі дотримуйтеся вказівок майстра нових підключень ». Як номер телефону дозвону вкажіть один з наступних: * 99 #, * 99 *** 1 #, * 99 ** 1 * 1 #. Номер залежить від виробника телефону . Дізнайтеся у стільникового оператора. Після завершення настройки клацніть на ярлик підключення на робочому столі, натисніть кнопку «виклик» і чекайте з'єднання з інтернетом.