Як відкрити магазин взуття. Як відкрити магазин взуття.

Підготовка до відкриття магазину взуття, як і майже будь-якого іншого, супроводжується рядом маркетингових досліджень. Тільки інформація, отримана в результаті подібної аналітичної роботи, дасть зрозуміти, доцільно взагалі затівати цю справу чи ні. А якщо відповідь отримано позитивний, то почати варто з кількох «основоположних» операцій.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення
  • 2. Початковий штат співробітників (2 - 5 чоловік)
  • 3. Комплект торгового обладнання
  • 4. Пакет документації
Інструкція
1
Визначтеся з тим, який відкрити магазин ви маєте намір. Це може бути середня за обсягом товару і цінової шкалою точка, може бути бутик елітного взуття, а може - взуттєвої супермаркет, великий магазин взуття з самообслуговуванням. Вибір формату в чому визначає вимоги до приміщення і персоналу.
2
Почніть пошук приміщення, а якщо відповідну і вдалу по всіх статтях площа поки знайти не вдається, орендуйте те, що є на даний момент. Для магазину взуття важливо те, яким буде його сусідство. Ідеальний варіант - інші магазини, торгуючі одягом, косметикою і парфумерією чи будь-якими товарами народного споживання.
3
Найміть на роботу мінімальний штат необхідних для «старту» співробітників. У кожному разі знадобляться один або два продавця-консультанта, бажано також відразу знайти досвідченого адміністратора і бухгалтера. Закуповувати перші партії товару буде, швидше за все, сам господар, але з часом також знадобиться менеджер із закупівель.
4
Купіть комплект торгового обладнання, виходячи з того, якого класу буде ваш взуттєвий магазин, і які кошти ви можете в нього вкласти на початковому етапі. Ціновий розкид торгового обладнання може бути дуже великий - від б/у до класу «преміум».
5
Постарайтеся якомога швидше залагодити питання, пов'язані з юридичними формальностями. Зберіть пакет установчої і початково-дозвільної документації, подайте документи на розгляд у відповідні держструктури.
Корисна порада
Підбираючи для взуттєвого магазину приміщення, потрібно враховувати, що крім простору для торгового залу, досить велика площа буде потрібно для складу товара.Качество обслуговування в магазині взуття у великій мірі залежить від того, як влаштована в ньому «внутрішня логістика», тобто чи можуть продавці швидко і без проблем переносити зразки товару зі складу в торговий зал і назад.