Як висвердлити замок. Як висвердлити личинку замка.

Коли ми по телевізору дивимося детективи, то здається, що розкрити замок може тільки справжній професіонал. Але розкривають замки не тільки в фільмах. Як розкрити замок , якщо ви загубили ключі, або виникла екстрена ситуація?
Інструкція
1
Пристрій дверних замків різне, як просте, так і складне. Замок може мати дуже продуману конструкцію. Є замки із захистом від вологи, вогню, сильних ударів. Але частіше у замків Сувальдная або циліндрична конструкція. Мабуть, найпростіший спосіб - це висвердлювання замків. Треба знати всього 2-3 точки, де свердлити, а потім за допомогою викрутки відкрити замок . Більшість замків легко піддаються цій процедурі. Якщо замок виразний і має хрестоподібний циліндровий механізм, то треба зробити отвір, підняти стопор і гачком відсунути засув. Якщо в ваших дверях встановлений замок з циліндровим штифтовим механізмом, то потрібно висвердлити отвір в самому циліндрі і повернути його дротом.
2
Сувальдний накладної замок сверлится там, де знаходиться кріплення стійки до кінчика засува. Стійку треба висвердлити, потім гачком через замкову щілину відкрити замок . Але це вийде за умови, що в замку встановлений дешевий циліндр. Коли ви будете купувати двері, зверніть увагу на стирчить личинку. Якщо вона є, то такі двері буде легко розкрити. Але якщо є броненакладка, то процес висвердлювання ускладнюється. Тут вже необхідно спеціальне твердосплавне свердло. Коштує воно недешево. Вам дешевше обійдеться викликати майстра.
3
Якщо ви піклуєтеся про надійність ваших дверей, то при виборі замка подивіться його паспорт. Замки бувають чотирьох класів безпеки. Більш стійкі до злому замки 3-4 класу. Краще встановіть на ваших дверей два замки різних конструкцій. Не показуйте ключі на людях, адже досвідчений зломщик не робитиме зліпок, йому достатньо подивитися на ключ і він зрозуміє, як відчиняються двері.