Як намалювати корону.

Якщо у вас є маленька дитина, приготуйтеся до того, що вам регулярно доведеться малювати принців і принцес. Так що доведеться заздалегідь навчитися справлятися не тільки з довгими сукнями та плащами, але і з коронами. Як відомо, принцеса не може жити без корони. А дитини зазвичай не дуже цікавить, вміють батьки малювати чи ні. Тому треба спробувати.
Вам знадобиться
  • Лист паперу
  • Фарби
  • Пензлик
  • Простий олівець
  • Картинка з зображенням корони
Інструкція
1
Корони бувають різні. Але напівкругла корона, яку дуже часто зображають на гербах, навряд чи зацікавить вашого малюка. Тому необхідно навчитися малювати корону зубчиками. Навіть краще, якщо кожен зубчик буде прикрашений круглим дорогоцінним камінчиком.
2
Якщо ви ніколи не малювали, то, перш ніж малювати фарбами, потренируйтесь простим олівцем. Намалюйте спочатку голову, адже корона повинна бути на чомусь надіта. Голова, навіть королівська - це всього-на-всього коло. Намітьте обличчя і волосся.
3
Розгляньте корону . Вона являє собою частину півкільця з зубчиками. Намітьте її олівцем. Відзначте точки, до яких будуть доходити зубчики. Вони знаходяться приблизно на середині корони. Особлива точність тут не обов'язкова, але намагайтеся, щоб зубчики вийшли однаковими по довжині. Намалюйте їх олівцем.
4
Розведіть жовту гуаш або золоту акварельний фарбу. Зафарбуйте поле корони. Намагайтеся не виходити за лінії. Обведіть корону по тим контурам, які ви малювали олівцем. Робіть це впевнено, щоб рука не тремтіла.
5
Зубчики корони можна прикрасити, намалюйте на кожному з них маленький кружечок. Це можна зробити тією ж фарбою, якою ви малювали всю корону , а можна намалювати і різнокольорові коштовні камені. Намалюйте рубіни і смарагди. Щоб вони здавалися блискучими, зробіть на них відблиски білою фарбою. Від дорогоцінних каменів може виходити і сяйво. Камені можуть бути різної форми, але постарайтеся передати їх кристалічну структуру, зробивши одні грані посветлее, а інші - потаємні.
6
Спробуйте намалювати різні види корон. Наприклад, ободок з зубчиками різної форми. Спочатку намалюйте ободок. Зверніть увагу, що нижня лінія корони на будь-якому малюнку - увігнута. Так її малюють тому, що являє вона собою кільце, а кільце в перспективі саме таким і здається. Але якщо корона невелика, то можна намалювати внизу і пряму лінію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=99_8RWIBXPY
Зверніть увагу
Олівцем користуйтеся тільки в тому випадку, якщо ви тільки починаєте малювати. Як тільки ви навчитеся малювати нескладні речі більш-менш впевнено, починайте відразу малювати фарбою. Начерк при цьому робити не обов'язково, досить його просто уявити.