Як намалювати колобка.

Колобок - улюблений казковий персонаж, з яким діти стикаються чи не на першому році життя. Як тільки дитина навчиться висловлювати свої бажання, він негайно починає просити батьків що-небудь намалювати. Насамперед його цікавлять герої популярних казок. Крім того, колобок - один з тих персонажів, якого дитина почне вчитися малювати, як тільки візьме в руки олівець.
Вам знадобиться
  • Лист паперу
  • Жовта, бежева або помаранчева фарба
  • Фломастери
Інструкція
1
Згадайте казку про колобка . Він котиться по доріжці, зустрічаючи різних звірів. Тому і почати колобка можна почати з доріжки. Або з віконця, на яке його поклала бабка. Доріжку можна намалювати, провівши пензликом горизонтальну лінію. Можна намалювати і кілька кущиків або різнокольорових квіточок, щоб колобку було веселіше подорожувати. Віконце являє собою прямокутник. Можна намалювати на ньому і занавесочки, і раму.
2
Коли оточення готово - намалюйте колобка . Умочіть кисть в жовту, бежеву або помаранчеву фарбу. В принципі, колобок може бути і сірим, адже бабця зліпила його з усього, що знайшла по скринях да засіках. Але найчастіше колобка малюють все-таки жовтим, як ніби він зроблений з пшеничного борошна і як слід прожарився. Малюйте колобка відразу фарбою. Якщо ви занадто давно тримали в руках пензлик, спочатку можете намалювати коло в повітрі.
3
Зафарбуйте колобка тією ж фарбою, якою малювали контур. Оскільки ви малюєте його фарбами, то зовсім неважливо, в якому напрямку буде рухатися рука з пензликом. Якщо ж ви малюєте колобка олівцем, то зафарбовувати намагайтеся круговими рухами, оскільки буде видно напрямок штрихування. При цьому необхідно буде передати світлотінь, щоб було видно, що колобок круглий.
4
Колобок - не просто круглий пончик. Він живий, вміє розмовляти і співати пісеньки. А це означає, що у нього є обличчя. Очі, ніс і рот можна намалювати фломастером або фарбами. Але в другому випадку необхідно, щоб сам колобок просох.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XSoS2SLZeI4
Зверніть увагу
Картинки з невеликою кількістю об'єктів краще малювати на тонованому папері. Можна зробити її однотонною, якщо заливати гуашшю. Але можна зробити і фон з переливами. Для цього краще використовувати акварельні фарби. Заливку краще робити не пензликом, а шматком поролону. Якщо ви робите її акварельними фарбами, лист можна попередньо намочити.