Як виростити печериці на дачі. виростити печериці на грядці на дачі.

Придбати грибницю (міцелій) печериць зараз можна на садівничих ринках і навіть у квіткових магазинах. Тільки це ж не насіння рослин, які треба закинути в землю і полити ... За печерицями на дачі потрібен особливий догляд.
Вам знадобиться
  • Грибниця (міцелій) печериць, вирощена на компості
Інструкція
1
Міцелій - це зазвичай світло-сірі зерна, вкриті ниткоподібними "зародками" грибів. Міцелій в упаковці повинен бути пухким, що не злежані, без зелених і бурих плям. До висадки грибницю потрібно зберігати в холодному місці (в холодильнику або в підвалі). За два дні до посіву її слід перекласти в тепле місце, щоб міцелій прогрівся при кімнатній температурі.
2
Печериці люблять тінисті вологі ділянки. У землі треба зробити поглиблення в півметра з усього обсягу майбутньої грядки. На дно канавки слід насипати пісок і гравій, а зверху укласти компост (наприклад, розмочену гарячою водою солому з курячим послідом і гіпсом; замість посліду можна використовувати кінський або коров'ячий гній, а замість гіпсу - аміачну селітру). В компост необхідно помістити грибницю печериць і все утрамбувати.
3
Грядка зрівнялася з поверхнею землі - таким чином компост НЕ пересохне. І все ж над посадкою варто зробити навіс від сонця і опадів - наприклад, з плівки. У сильну спеку можна накривати грядку гратчастими щитами (сонячне світло в цьому випадку повинен проникати не більше ніж на 30-40%).
4
Зазвичай сходи з'являються через два тижні. Після цього необхідно стежити за вологістю компосту (у спеку - обприскувати або поливати дощовою водою) і рихлити грядку. Так печериці виростуть швидше.
Зверніть увагу
Печериці можна розводити навесні і влітку на грядках, а восени і взимку - в теплицях.