Як намалювати змію олівцем.

Змія істота гнучке і повзуче, тому домалювати її іноді дуже складно. Вирішіть для себе, який момент бурхливої зміїної житті ви хочете відобразити змію і приступайте до роботи. Наприклад, ваша змійка може спокійно повзти по своїх справах. Або свитою в загрозливі кільця, готуючись до стрибка. Можливо вона відпочиває після їди, тісно обнявшись з яким-небудь баобабом. Основа для зображення змії в будь-якій позі - вигнута в декількох місцях лінія. Наскільки сильно згорнуту і звивалася змію ви хочете отримати, вирішувати вам.
Вам знадобиться
  • Простий олівець, ластик, 1-2 аркуша білого паперу.
Інструкція
1
Щоб не позбавляти можливості змію ку покапризничать, вибираючи найбільш зручну позу, намалюйте її максимально довгою, використовуючи весь простір альбомного ліста.Начніте з правого боку зверху. Майже не відриваючи олівець від поверхні, намалюйте звивисту лінію - довгу, заплутану, з "мертвими петлями". Закінчите її десь в лівій нижній частині аркуша. Чим більше кілець ви намалюєте, тим внушительней вийде змія.
2
Тепер поверніться до початку і почніть вести ще одну лінію - паралельну першою. Дотримуйтесь відстань близько 1 см між двома лініями, трохи збільшуючи його на "поворотах". Тільки в самому кінці з'єднайте лінії в одній точці, утворивши хвіст.
3
Зітріть ластиком зайві штрихи, які візуально ріжуть змію на шматки.
4
Знову поверніться до початку і з'єднайте там ваші паралельні лінії дугою, щоб вийшла голова.
5
Намалюйте очей і зміїний роздвоєний язик.
6
Прикрасьте шкуру змії шикарним орнаментом і розфарбуйте її кольоровими олівцями. Малюнок шкіри може бути найрізноманітнішим - плями, різнокольорові круги, смужки, трикутники. Та й основний фон можливий такий який ваша душа забажає - від зеленого і жовтого до сіро-буро-малинового в цяточку. Тепер ваша змія готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LD5d2ohr6pk
Корисна порада
Не тисніть сильно на олівець, коли ведете звивисті лінії. Інакше буде складно стерти зайве, надаючи змії об'ємність.