Як одягнутися на іспит.

Студент чекає від викладача хороших оцінок, а що потрібно педагогу? Увага до його предмету, вдумливе ставлення з боку студентів, деякі вимагають стовідсоткового знання. Але існує негласний закон, який діє і на іспиті . Людині, яка вміє правильно себе подати, можуть пробачити багато недоліків, в тому числі і нетверде знання предмета. Отже, як же одягнутися на іспит?
Інструкція
1
Надайте волоссю якомога більш акуратний вигляд. Якщо ви носите довге волосся - найкраще зібрати їх в хвіст або заплести косу. Якщо короткі - утримайтеся від ультрамодних укладок. Навіть якщо ви строго переконані в тому, що голову мити перед іспитом можна ні в якому разі, щоб «не вимити» знання, подумайте про викладача. Яке йому буде бачити перед собою заспаного, неохайного студента?
2
Ретельно продумайте свій гардероб. Зовсім не обов'язково слідувати кодексу - «білий верх, чорний низ». Просто не використовуйте кричущих кольорів і фасонів. Стиль вашого одягу може бути елегантним, строгим, діловим. Непоганим варіантом буде навіть найпростіша однотонна футболка і темні брюки. Головне, уникайте декольте, коротких спідниць, спортивних костюмів, кросівок та інших «жанрових» стилів в одязі одягу.
3
Приділіть увагу своїм нігтям. Швидше для самої себе, щоб відчувати повну впевненість і не соромитися відсутності красивого манікюру. Лак улюбленого кислотно-зеленого відтінку з нігтів краще зняти. Також на час іспиту краще вийняти пірсинг з губ, носа, брів, щік, «прикрити» татуювання, зібрати дреди в пучок і прибрати інші атрибути неформального толку.
Зверніть увагу
Помилково думати, що чоловіки-викладачі ставлять за глибоке декольте «п'ятірки», така «сексуальна агресія» з боку студентки, навпаки, може викликати роздратування.
Корисна порада
Якщо підготуватися до іспиту не було часу, і допомогти зможе тільки старий добрий метод списування - підберіть для цього відповідну функціональну одяг - довгий рукав, внутрішні кишені на кофті і т.д.