Як організувати гастролі.

Якщо ви організували свою маленьку групу, або ви є сольним артистом, варто заздалегідь подумати про свої гастролі. В період інтернету це, мабуть, єдиний спосіб артисту отримати гроші за свою діяльність, так як продаж альбомів стає все більш неактуальною, оскільки будь-яку музику можна просто завантажити.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - найняти продюсера або звернутися в центр з надання продюсерських послуг. Все, що від вас вимагається - це дати послухати вашу музику, показати як ви граєте або співаєте в живу, і після того як представник послуг переконається, що з вами можна працювати, ви підпишіть договір і повністю зніміть з себе проблему розкрутки, піару та організації туру. Звичайно, за це вам доведеться розлучитися з частиною ваших гонорарів, однак і все, що вам буде необхідно - це просто творити.
2
Якщо ж вдаватися до платних послуг не хочеться, запам'ятайте декілька послідовних дій з організації гастролей. Виберіть найбільш оптимальний маршрут. Як правило, гастролі можуть починатися в тому місті, де ви знаходитесь, і якщо тур достатньо довгий, то закрити тур теж можна у вашому ж місті.
3
Відвідуйте всі найбільші міста, заздалегідь перегляньте точки, в яких можна організувати виступ. Відвідайте їх групи в соціальних мережах, подивіться кількість учасників і визначте, аудиторія якого з приміщень вас найбільше влаштовує, і яку б з аудиторій найбільше влаштовували б ви. Здзвонитеся з адміністрацією і домовтеся про умови виступу. Якщо ж вам відмовили, телефонуйте в місце, що зайняло "друге місце".
4
Приступайте до відбору композицій після того як позначили "хребет" вашої подорожі. Якщо десь вам дали менше часу, ніж ви планували, або навпаки, висунули вимогу виступати більше, ніж ви розраховували, підготуйте набір пісень або треків, який оптимально би підходив під вашого замовника. Пам'ятайте, ви залежні не тільки від аудиторії, а й від людей, на базі яких ви виступаєте, і рахуватися ви повинні з думкою обох сторін.