Як зробити відображення у воді.

Створити колаж, що зображає відображення в воді, можна за допомогою фільтрів фотошопа. Крім того, буде потрібно структура для імітації водної поверхні, яку ви можете скопіювати з уроку або спробувати створити самостійно.
Вам знадобиться
  • Adobe Photoshop, текстура для імітації водної поверхні, вихідне зображення
Інструкція
1
Скопіюйте текстуру, яка знадобиться для створення водяної поверхності.Откройте її в фотошопі і збережіть у форматі .psd під ім'ям «Рябь.psd».
2
Відкрийте ваше вихідне зображення і назвіть його «Віддзеркалення».
3
В головному меню вибирайте пункт Image, у спливаючому меню - Canvas Size. Для того, щоб подовжити основу, в розділі New Size поставте таке ж значення висоти, як у вихідному зображенні. Відзначте значення Relative галочкою.
4
Копіюйте шар «Віддзеркалення» і назвіть його «Берег». Станьте на шар «Віддзеркалення», натисніть комбінацію клавіш «Ctrl» + Т, у виділеному полі натисніть на праву клавішу миші, потім вибирайте пункти Transform і Flip Vertical. В головному меню, в розділі View біля пункту Snap (Прив'язка) повинна стояти галочка. За допомогою інструменту Move перемістите шар «Віддзеркалення» вниз і зістикуйте його з шаром «Берег».
5
При активному шарі «Віддзеркалення» натисніть на іконку маски шару на панелі шарів. На панелі інструментів вибирайте Gradient, встановіть його властивості «чорно-білий лінійний». При активній масці, натиснувши клавішу Shift, проведіть лінію знизу вгору. Частина шару стане невідімой.Создайте новий шар і перемістіть його в самий низ. Знайдіть на зображенні найсвітліший ділянку неба і за допомогою інструменту Eyedropper (I) зробіть його кольором переднього плану. Залийте нижній шар.
6
Повернувшись на шар «Віддзеркалення», на палітрі шарів в групі Lock заблокуйте прозорі пікселі, натиснувши на іконку, схожу на шахову дошку. В головному меню вибирайте пункт Filter, потім Bluer і Motion Bluer. Значення Angle = 90 град., Distance довільне, залежно від того, який передбачається вітер на зображенні. Знімайте блокування прозорих пікселів.
7
Натисніть клавішу Ctrl і клацніть по іконці відображення, щоб отримати виділення шару. Вибираємо в головному меню Filter, потім Distort і Displace. Значення виставляйте відповідно до вашим задумом, враховуючи, що параметр Horizontal повинен бути приблизно в 2 рази менше параметра Vertical. Підтвердіть вибір, натиснувши OK. У діалоговому вікні вибирайте структуру, яку ви зберегли під ім'ям «Брижі», і підтвердіть вибір
8
Зніміть виділення комбінацією клавіш Ctrl + D. З головного меню створіть коригувальний шар Layer, потім New adjustment Layer і Levels. Підтвердіть, натиснувши OK. За допомогою правої кнопки миші викликайте меню, що випадає, вибирайте в ньому пункт Create clipping mask - таким чином ви створили обтравочную маску. Подвійним кліком по корегованим шару зайдіть в його властивості та встановіть приблизно такі значення: 0; 0,8; 240.Можете на свій розсуд обробити берегову лінію, щоб пом'якшити перехід. Застосовуйте свої вміння та фантазію для створення реалістичного пейзажу.
Зверніть увагу
Не забувайте вмикати і вимикати блокування прозорих пікселів на відповідних етапах обробки зображення.
Корисна порада
Міняйте настройки фільтрів, пробуйте підібрати найкращі параметри для створення реалістичного пейзажу, з урахуванням особливостей вашого вихідного зображення.
Графічний редактор Adobe Photoshop дозволяє додавати реалістичні ефекти до зображень, отриманим в результаті фотозйомки справжніх об'єктів. Іноді основу для подібних ефектів отримують шляхом обробки натуральних знімків. А іноді й натуральні ефекти можуть бути отримані шляхом чистого синтезу. Наприклад, зробити відображення в воді можна практично на основі будь-якої фотографії.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажте в Adobe Photoshop зображення, на яке потрібно додати відображення в воді. Дізнайтеся його розмір. Виберіть в меню пункти Image і "Image Size ..." або натисніть Ctrl + Alt + I. Запам'ятайте значення ширини і висоти, наведені в полях Width і Height відповідно.
2
Перетворіть фоновий шар в основний. В меню виберіть Layer, New, "Layer From Background ...". Виберіть пункт None в списку Color діалогу New Layer. Натисніть OK.
3
Перейдіть до створення зображення текстури води. Натисніть Ctrl + N або виберіть пункти File і "New ..." головного меню. В діалозі New в поля Width і Height введіть значення, в кілька разів більші ніж ті, які були отримані в першому кроці. Натисніть OK.
4
Заповніть всю поверхню нового документа чорно-білим шумом. Встановіть сірий (# 808080) колір переднього плану. Використовуючи Paint Bucket Tool, залийте ним все зображення. В меню виберіть Filter, Noise, "Add Noise ...". В діалозі Add Noise активуйте опції Uniform і Monochromatic. Значення Amount встановіть в 75%.
5
Обробіть зображення фільтром Bas Relief. Виберіть пункт з аналогічною назвою в розділі Sketch меню Filter. Параметр Detail встановіть в значення 10-13, параметр Smoothness - в значення 3. У списку Light виберіть Bottom. Натисніть OK.
6
Застосуйте до зображення розмивання рухом. Виберіть пункти меню Filter, Blur, "Motion Blur ...". Параметр Angle встановіть в значення, відповідне бажаного куту нахилу хвиль води відносно горизонту. Параметр Distance підберіть. Для зображень середнього розміру підійдуть значення 50-100. Натисніть OK.
7
Застосуйте до зображення перспективну деформацію. Виберіть в меню пункти Edit, Transform, Perspective. Натисніть і утримуйте Shift. Верхні кути рамки посуньте, а нижні - розсуньте. Здійсніть перетворення. Клікніть по будь-якій кнопці панелі інструментів. Натисніть Apply у вікні повідомлення.
8
Проведіть кадрування зображення хвиль. Використовуйте Crop Tool. Розміри результуючої області не повинні бути менше розмірів оброблюваного зображення, отриманих в першому кроці.
9
Зробіть зображення придатним до використання «розумними» фільтрами. В меню виберіть пункти Filter і Convert for Smart Filters. Натисніть OK у вікні запиту.
10
Збережіть отримане зображення як документ Photoshop. Натисніть Ctrl + S або виберіть пункт Save в меню File. У списку Format діалогу збереження виберіть пункт Photoshop (* .PSD; * .PDD). Введіть ім'я файлу. Натисніть кнопку «Зберегти».
11
Поверніться до обробки вихідного зображення. Збільште розмір полотна в два рази по вертикалі. Натисніть Ctrl + Alt + C або виберіть Image і "Canvas Size ..." в меню. Збільште значення в поле Height в два рази. Натисніть на ліву верхню кнопку групи Anchor. Натисніть кнопку OK.
12
Створіть відбитий по вертикалі варіант поточного зображення. В меню виберіть Layer, "Duplicate Layer ...". Натисніть OK в діалозі. В меню виберіть Edit, Transform, Flip Vertical. Активуйте інструмент Move Tool. Перемістіть « відображення » вниз так, щоб його верхній край зістикувався з нижнім краєм вихідного зображення. Якщо необхідно, додайте лінійну перспективну деформацію відображенню. Виберіть в меню Edit, Transform, Scale. Тягніть за нижній край рамки вгору до моменту досягнення потрібного розміру картинки. Клікніть двічі всередині рамки для застосування змін.
13
Додайте в відображення хвилі. В меню виберіть Filter, Distort, "Glass ...". В діалозі настройки фільтра клікніть по кнопці, розташованої поруч зі списком Texture. В меню оберіть пункт "Load Texture ...". Вкажіть файл, збережений на десятому кроці. Параметри Distortion, Smoothness, Scaling встановіть в значення 10, 3 і 100% відповідно. Натисніть OK.
14
Розмийте зображення відображення. В меню виберіть Filter, Blur, "Gaussian Blur ...". В відображення діалогу підберіть значення параметра Radius. Активуйте опцію Preview і орієнтуйтеся на зображення в панелі попереднього перегляду. Натисніть кнопку OK.
15
З'єднайте верстви. В меню виберіть пункти Layer, Merge Down. Здійсніть кадрування результуючого зображення, якщо це необхідно. Збережіть його у файл, натиснувши клавіші Ctrl + Shift + S.