Як поставити пароль на локальний диск.

Іноді виникає необхідність в тому, щоб захистити інформацію на локальному диску від сторонніх. Так ніхто з рідних не зможе переглянути файли. Захист можна ставити на папку, файл, локальний диск. На даний момент в інтернеті знаходиться безліч програм для реалізації даного завдання. Все це можна зробити за допомогою True Crypt. Програма легка у використанні, має зрозумілий інтерфейс.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма True Crypt
Інструкція
1
Скачайте і встановіть її на комп'ютер. Якщо True Crypt буде в архіві, розпакуйте його. Запустіть програму. Коли з'явиться "Майстер створення шифрованих дисків", відмовтеся від нього. Закрийте програму. Такий хід дозволить True Crypt спілкуватися з вами на вашій рідній мові.
2
Програму можна запустити з меню «Пуск». Виберіть в відкрилася програмі «Меню». Повинна з'явитися папка «Тома». Натисніть «Створити новий том». Треба буде вибрати тип томи. Спочатку створіть звичайний те, а в ньому потім зробіть прихований. Вибравши те, тисніть «Далі». Виберіть файл, де буде зберігатися ваш зашифрований диск. Знову вибирайте «Далі».
3
Можна вибрати алгоритм шифрування, але краще залиште AES. Виберіть розмір вашого диска. Підберіть пароль, введіть його і повторіть. Запам'ятайте створену комбінацію. Тисніть кнопку «Виконати». Поки індикатор просуватиметься до кінця, клацайте мишкою, тисніть клавіші клавіатури. Все готово. Щоб зайти в ваш диск, виберіть «образ диска». Далі «Змонтувати». Введіть ваш пароль. Диск стане доступний.
4
Є утиліта, яка швидко виконує шифровку. Це AxCrypt. Вона дуже проста. Завантажуєте на комп'ютер AxCrypt. Коли вам знадобиться зашифрувати диск, файл або папку, клацніть правою кнопкою мишкою по необхідному файлу. З'явиться вікно. У ньому ви можете вибрати потрібну опцію. Складність виникне тільки в тому, що інтерфейс англійською. Російської версії немає. Для шифрування вибирайте «Encrypt», для розшифровки - Розшифрувати. Щоб ввести свій пароль, натискайте Enter passphrase, для підтвердження - Verify passphrase. Така програма не займає багато місця на диску , не вимагає додаткової установки.