Як відремонтувати флешку.

USB флеш-накопичувач, а скорочено флешка - один з найпоширеніших товарів в комп'ютерних магазинах. Сьогодні переносним пристроєм володіє практично кожен користувач комп'ютера, якому необхідно переносити певну інформацію з комп'ютера на комп'ютер. USB флеш-накопичувач підходить ідеально для цієї мети, тому в магазини постійно прибувають нові моделі цього пристрою. При поломці флешки не обов'язково купувати нову. Полагодити переносний пристрій не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, USB накопичувач
Інструкція
1
Для початку треба переконатися в тому, що ваш флеш-накопичувач зламався. Часто недобросовісними компаніями створюється безліч підробок, які просто ламаються через пару тижнів після покупки від перегріву. Тому ви повинні точно знати, зламаний ваш переносний носій фізично, або програмно.
2
Може бути, він просто не запускається автоматично. Щоб це перевірити, потрібно виконати команду diskmgmt.msc і тоді відкриється «управління дисками».
3
В цьому вікні відразу ж має з'явитися ваш пристрій, у разі справної його роботи. Якщо воно там є, то просто надайте йому будь-яку букву диска. Привласнювати ім'я диску можна такими буквами, як AZ. Вибирати назву можна будь-яке, так як робота накопичувача від цього не зміниться жодним чином.
4
Якщо ж флешки немає, то проблема, швидше за все, криється всередині самого пристрою. Значить, доведеться його акуратно розібрати.
5
Перше, що треба перевірити - це контакти. Вони можуть відходити в результаті неправильного від'єднання USB-флеш-накопичувача від комп'ютера. Коли ви збираєтеся відключати флешку з USB розєма, потрібно в треї натиснути на ярлик "Безпечне вилучення пристроїв". Далі вибрати переносний пристрій, і натиснути клавішу "Витягти".
6
Також подивіться наявність тріщин, сколів, распайки та інших пошкоджень. Уважно треба подивитися на наявність негативних факторів чіпа пам'яті. Якщо він пошкоджений, то дані втрачені назавжди, і їх вже не повернути.
7
Починка USB флеш-накопичувача - це дуже серйозний і кропіткий процес, тому, якщо ви не впевнені в повноті своїх знань в області мікросхем, то кращим виходом буде звернутися до кваліфікованих фахівців.