Як скласти діаграму. Як скласти гістограму в учудив.

Microsoft Word - це найпоширеніший текстовий редактор і мабуть, він є одним з кращих в цій сфері програмного забезпечення. Тому маючи в руках таке гарне програмне забезпечення, необхідно вміти користуватися його великим потенціалом у вирішенні різних завдань. Однією з його найбільш оптимальних можливостей є побудова діаграм, які дуже необхідні для роботи практично будь-якій людині, котрі використовують персональний комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, ПО Microsoft Word 2007
Інструкція
1
Для того щоб побудувати необхідну вам діаграму в Microsoft Word 2007, необхідно запустити програму, якщо вона, звичайно, у вас є. Якщо її немає, то обов'язково скачайте її з інтернету або купіть диск в спеціалізованому магазині. Завантажити дану програму можна з офіційного сайту компанії Microsoft Corporation http://www.microsoft.com/rus/.
2
Після того, як ви запустили текстовий редактор, необхідно перейти у вкладку «Вставка», яка розташована у верхньому рядку в лівому куті екрану.
3
Далі у вікні, зайдіть у розділ «Ілюстрації». Тут вам буде запропоновано великий список різних додаткових модулів, а саме: малюнок, кліп, фігури, Smart Art, діаграма. Ви натискаєте на вкладку «Діаграма».
4
Тепер перед вами відкриється вікно, в якому відображається великий список різних типів діаграм: гістограма, графік, кругова, лінійчата, з областями, точкова, біржова, поверхня, кільцева, бульбашкова, пелюсткова. Всі ці діаграми можна побудувати в середовищі програмного забезпечення Microsoft Word 2007. Ви обираєте той вид діаграми, який найбільш підходить для вирішення певної задачі.
5
Після того, як ви вибрали необхідну вам для роботи діаграму , натисніть на неї мишкою. Перед вами відкриється невелике вікно Microsoft Excel 2007, де ви повинні вказати певні значення, на яких будуватиметься вся створювана схема. Насамперед, впишіть всі назви в діаграму для того, щоб далі вам зручніше було працювати зі значеннями. Об'єкт діаграми з'явиться на поточному аркуші документа. Редагувати даний об'єкт ви зможете в будь-який час. Як бачите, вставити в Microsoft Word 2007 потрібну діаграму не так складно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OEfPyzkgqso