Як вишити портрет. вишивка свого портрета.

Оригінально і красиво оформити свій будинок мріє кожна господиня, проте далеко не кожній вдається це зробити. Або, добившись результату, доводиться підраховувати кошти, вкладені в цю саму красу. Але ж мало хто замислюється про те, що створити гармонію і унікальність інтер'єру можна самостійно, своїми руками, прикрасивши стіни будинку, наприклад, портретами всієї родини від самого далекого покоління до теперішнього часу. Погодьтеся, прекрасно, та й зробити все це перевагу і вишуканість можна своїми руками, вишиваючи портрет один за іншим.
Інструкція
1
Візьміть фотографію людини, чий портрет хотіли б зробити і відскануйте ее.Скачайте на комп'ютер спеціальну програму, яка обробляє фото, створюючи готову схему для вишивки. Такі програми представлені в інтернеті, великий збір для безкоштовного пользованія.Загрузіте в програму свою відскановану фотографію.
2
Отримайте готову схему вишивки з зазначенням всіх цветов.Подготовьте нитки для вишивання потрібних, позначених на схемі, цветов.Возьміте голку відповідного розміру і мішковину, на якій буде відбуватися вишивка.
3
Прикладіть свою схему. Почніть вишивання хрестиком.
4
По закінченні роботи, установіть свій портрет в рамочку і насолоджуйтеся справжнім витвором мистецтва.
Зверніть увагу
Вишивка портретів крім краси вдома ще й захоплююче заняття, яке з часом може стати вашим хобі, а в деяких випадках навіть почати приносити додатковий заробіток. Від вас буде потрібно тільки трохи посидючості і часу.
Корисна порада
Такий портрет, зроблений своїми руками, можна повісити на стіну, подарувати батькам чи друзям, продати (якщо вишитий, наприклад, портрет відомої особистості) або колекції, кожен раз порівнюючи і захоплюючись своїм умінням і результатами, яких ви зможете домогтися з роками.