Як полагодити гітару. Як полагодити лопнув гриф.

Істинні гітаристи напевно стикалися з поломкою улюбленого інструмента і з ситуаціями, коли не знаєш що робити і поспішаєш до майстра, віддаючи за його роботу останні заощадження. Безвихідних ситуацій не буває, і ми постараємося дати кілька слушних порад про те, як полагодити гітару самостійно, зіткнувшись з тією чи іншою проблемою.
Інструкція
1
Якщо тріснув клетц.Разведіте тріщини руками якомога ширше. Залийте епоксидним клеєм.
2
Щільно стисніть проклеєні пошкодження струбцинами. Дайте клею висохнути. Зніміть струбцини.
3
Перевірте лад гітари. Відшліфуйте п'ятку грифа з внутрішньої сторони, якщо з'явилися якісь потойбічні ефекти під час гри.
4
Якщо гітара НЕ строіт.Сверьте всі струни з їх власними унісон і флажолетами на дванадцятому ладу. Змініть необхідні струни в разі неспівпадання їх флажолета на 12 ладу. Перевірте ще раз. Якщо причина не в струнах, слід виконати наступні дії.
5
Подивіться уважно на гриф гітари. Завалите пропив у верхньому поріжку до кілків у разі, якщо він параллелен грифу. Переклейте подструннік, якщо вищевказані способи не допомогли.
6
Якщо відірвався подструннік або під час гри підводиться знизу, підготуйте спеціальні струбціни.Подберіте невеликі дерев'яні розпірки, які будуть підтискати подструннік з трьох сторін.
7
Прочистите акуратно все площині подструнніка від залишків старого клею. Нанесіть на нього новий клей. Найкраще тримає епоксидка, але вона може вплинути на звучання, тому ми рекомендуємо використовувати будь-який клей по дереву.
8
Закріпіть подструннік в потрібному місці, підібгавши зверху міцної палицею, з одного боку підв'язаною за кнопку, а з іншого - за штир, всунути в отвір вкручування гвинта грифа. Приберіть конструкцію.Проверьте форму подструнніка. У разі, якщо він є відмінним від первісної, відшліфуйте його вручну.
9
Якщо розкололася п'ятка грифа, відпустіть струни. Зніміть гриф. Склейте п'ятку епоксидкой, завдаючи хороший шар клею, тому що навантаження на цю деталь досить велика. Зберіть гітару .Проверьте звучання.