Як підключити обігрів сидінь.

Підігрів сидінь дуже актуальне в холодну пору року. Сидячи в машині, ви хочете тепла у всьому. Сучасні автомобілі в основному мають цей атрибут в своїй комплектації, а більш старі транспортні засоби - не завжди.
Інструкція
1
Придбайте комплект для підігріву сидінь , який містить в собі проводку з роз'ємами під кнопки, безпосередньо кнопки, які встановлюються в панель і нагрівальні елементи. Розберіть салон, щоб прокласти в ньому проводку. Зніміть полку, яка знаходиться під кермом, відкрутіть гвинт кріплення воздуховода і від'єднуйте.
2
Відкрийте бардачок, зніміть його. Також зробіть зняття накладки заднього прикурювача. Після чого відкрутите кріплення дефлекторів і прикурювача, від'єднайте роз'єм. Зніміть накладку ручника і коробки передач, підчепивши тонкої викруткою.
3
отщелкніте накладку на приладовій панелі, де знаходяться різні кнопки. Знайдіть дві вільні і зніміть з них заглушки. Потягніть на себе центральні дефлектори та зніміть їх. Відкрутіть болти, які знаходяться за центральним воздуховодом.
4
Зніміть центральну панель, відкрутивши болти з боків штока коробки передач. Вийміть кришки накладок порогів дверей, потім відкрутіть болти, за допомогою яких вони кріпилися до порогів. Також вам доведеться від'єднати накладку майданчики для лівої ноги, а потім і саму площадку. Відігніть покриття в ногах у пасажира і зніміть кришку короба для ЕБУ.
5
Прокладіть проводку, стягуючи дроти хомутами. Кінець з роз'ємами закріпіть в штатному хомуті, який підходить до панелі з кнопками. Встановіть роз'єми в кнопки і заклацніть їх. Простягніть проводку по підлозі уздовж порога, виводячи роз'єм через обшивку до сидіння.
6
Заземляющий провід прикрутите до болта, який знаходиться над блоком реле. Синій провід з центральної електричної панеллю під рульовою колонкою. Червоно-білий провід, у якого встановлено блакитний роз'єм, підключіть до Термозапобіжник, попередньо знявши кришку з блоку реле. Зберіть салон і встановіть нагрівальні елементи в сидіння.