Як робити дерев'яна підлога. виготовлення дерев'яної підлоги.

Все більшої популярності для обробки приміщення набуває дерево. Дерево екологічно чистий неаллергенний матеріал, що має природний красивий малюнок, що надає приміщенню затишок і благородство.
Інструкція
1
Для виготовлення дерев'яних підлог слід брати добре просушений дерев'яний матеріал. Для дерев'яної підлоги, зазвичай, вибирають дошки шириною 10 см і товщиною 40мм. Довжина підлог ой дошки варіюється від 2 до 6 метрів по необхідності. Для пристрою лаг, якщо необхідно, використовують сосновий брус 30х35 мм.Чтоби правильно зробити дерев'яна підлога: Вирівняйте попередній настил в приміщенні за допомогою бетонної стяжки або сумішами, що самовирівнюються, наприклад Ветонітом.
2
Покладіть на вирівняне основу підлоги шар гідро і пароізоляції (поліетилен або руберойд) .Обработайте бруски лаг антисептиком. Після висихання, укладіть лаги на гідроізоляційні прокладки з відстанню 30-70 см. Зміцніть лаги довгими саморізами на дюбелях, які вставляються в просвердлені в підставі отвори.
3
Обробіть всі дошки знизу і з торця оліфою в два шари. Пронумеруйте їх і складіть в помещеніі.Настіл підлог ой дошки починайте строго паралельно центровий лінії приміщення. Напрямок дощок - «вздовж світла», т.е паралельно променям світла, що йде від вікна. Статеві дошки мають гребінь і паз. При настиланні підлог , слід пам'ятати, що гребінь дощок повинні бути спрямовані в одну сторону. Перший ряд настілки підлог починайте від стіни, гребенем до стіни. Пригвинтите підлог Перші дошки до лагам шурупами або саморізами так, щоб згодом, їх змогли закрити плінтуса.
4
Подальший настил підлог их дощок виробляєте, щільно притискаючи їх один до одного за допомогою дерев'яних колодок. Обов'язково прикрепляйте кожну дошку до лагів саморізами або шурупами.
5
Після закінчення настилу дерев'яної підлоги візуально обстежте його на наявність дефектів. Нерівності між дошками або різницю в рівні состругать рубанком. При виявленні механічних пошкоджень, зашпаклюйте їх однокомпонентною мастикою.
6
Отціклюйте і відшліфуйте готові дерев'яні підлоги. Ретельно приберіть сміття і пиль.Нанесіте на підлоги один шар грунтовки і знову відшліфуйте підлоги. Нанесіть ще 1-2 шари грунтовкі.Нанесіте на висохлу ґрунтовку шар вододисперсійних лаку. Зашліфуйте перший шар лаку шкуркою Р120-Р150. Нанесіть ще 1-2 шари лаку. Дочекайтеся повного висиханія.Полная навантаження на лак можлива через 3-5 днів. Свої остаточні властивості лак набуває лише через 1-2 тижні.