Як закрутити шуруп.

Шуруп - це кріпильний елемент, який використовується для з'єднання різних поверхонь. Конструктивно, шуруп складається з головки зі шлицей, стержня з різьбою і наконечника з різьбленням. Матеріалом виготовлення шурупів служать низьковуглецеві сталі або латунь.
Інструкція
1
Для збільшення швидкості вворачивания шурупів, при масовому використанні, останнім часом поширені саморізи - шурупи, які не потребують виготовлення для кріплення спеціальних отворів. Такі шурупи «нарізають» різьбу в отворі самі, щільніше сидять і довше служать. Для поліпшення самонарезающих властивостей саморізів виробники використовують різні профілі різьби шурупів.
2
Для правильного загвинчування шурупа треба пам'ятати, що шуруп загвинчується тільки в одну скріплюється деталь, ту, яка йде під різьбу з наконечником. У другій деталі просверливается отвір для вільного проходження шурупа.
3
Для загвинчування класичного шурупа вам буде потрібно шуруп, правильна викрутка під шліцу, дриль і три сверла.Виберіте свердла під висвердлювання отворів під шуруп з розрахунку: одне свердло повинно мати діаметр стержня під головкою шурупа, друге свердло повинно мати менший діаметр стержня з різьбленням, третє свердло повинно мати діаметр головки шурупа.
4
Просвердлите в деталі отвір під стрижень шурупа.Возьміте меншу свердло і просвердлите в інший деталі отвір під стрижень з резьбой.Возьміте найбільше свердло і раззенкуйте (просвердлите невелике заглиблення) верхнього отвору, щоб головка увійшла в деталь урівень.
5
Капните в маленький отвір трохи клею. При загвинчування клей гратиме роль мастила і допоможе звернути шуруп без зусиль. При застиганні він надійно закріпить шуруп.Возьміте викрутку, складіть скріплюються деталі так, щоб отвори співпали, а раззенковать частина знаходилася зверху. Закрутіть шуруп в отвори.
Зверніть увагу
Шурупи розрізняються по діаметру стержня, виду головок, виду шлиц і типу різьблення і наконечніка.Діаметр шурупів вибирають під конкретне отвір. Головка шурупів буває потайний, напівкруглої, циліндричної, шестигранною та ін. Використання тих чи інших шурупів диктується матеріалом, який необхідно закріпити, і метою кріплення. Важливу роль відіграє і естетичний вигляд кріплення. Види шлиц на голівці також бувають різними: прямі, хрестоподібні, зірочки, прямокутні і т.д. Під кожні шліци передбачається спеціальна викрутка.