Як пофарбувати волосся басмою.

Басма - рослинна натуральна фарба, вважається ідеальною для фарбування волосся в глибокі темні тони. Цей барвник, застосовуваний в поєднанні з хною, здатний: поліпшити структуру волосся, зміцнити коріння, усунути лупа, поліпшити ріст волосся, додати їм блиск.
Вам знадобиться
  • - басма
  • - хна
  • - скляний посуд
  • - пензлик для нанесення фарби на волосся
Інструкція
1
Щоб уникнути отримання зеленого кольору, в який забарвлює басма, нанесіть її на чисто вимите вологе волосся після первісного фарбування хною або разом з хною.
2
Візьміть необхідне, залежно від довжини волосся і бажаного кольору, кількість сухого порошку басми і хни, варіюється в межах 25-100 г.
3
Офарбити волосся басмой і добитися потрібного ефекту допоможуть наступні співвідношення: каштановий колір вийде після впливу двох барвників в рівних частинах, бронзового відтінку ви досягнете після застосування басми і хни в співвідношенні 1 частини першої до 2-м частинам другій фарби і, навпаки, 2-е частини басми в поєднанні з 1-й частиною хни дадуть чорний колір волосся.
4
У скляній або фарфоровому посуді розітріть дерев'яною ложкою порошок з гарячою водою, розігрітим червоним вином або міцним настоєм гарячого чорної кави. Для того щоб рівномірно забарвити волосся басмой додайте шампунь, гліцерин або відвар лляного насіння.
5
Шкіру навколо лінії росту волосся змастіть жирним кремом або вазеліном, що допоможе уникнути фарбування смуги на обличчі в яскраво-жовтий трудносмиваемих колір. За проділах нанесіть склад, попередньо злегка підсушіть волосся рушником.
6
Розбавте залишилася кашку гарячою водою на третину і нанесіть на кінчики волосся, після чого закутайте волосся поліетиленовою плівкою, а зверху оберніть махровим рушником для створення теплового ефекту.
7
Для отримання світлих тонів фарбу тримаєте від 10 до 40 хвилин, для темних - від 1-го до півтори години. Далі волосся обполосніть теплою водою без застосування шампуню. Тільки через добу волосся можна буде промити підкисленою водою.
Корисна порада
Перед фарбуванням вперше, не ризикуйте - окрасьте спочатку невелику прядку, щоб побачити отриманий колір і переконатися в правильності вибору. Пам'ятайте: басма з волос не змивається, її можна лише зістригти.