Як запобігти грипу.

Наближення зими змушує багатьох людей замислитися про своє здоров'я, адже саме в зимовий період людський організм найбільш схильний до різних хвороб, у тому числі і грипу . Щоб йому запобігти існує багато способів. Найпоширеніший із них - профілактика лікарськими препаратами в період епідемії, але, на жаль, даний спосіб не завжди дієвий. Так як же запобігти грипу?
Інструкція
1
Здатність організму протистояти хворобам залежить від способу життя людини. Активний відпочинок, здоровий сон і маса позитивних емоцій - ось це, мабуть, найважливіші складові людського здоров'я. Тому ще влітку постарайтеся привести їх у норму.
2
Більше гуляйте на свіжому повітрі, особливо в сонячні дні, навіть якщо на вулиці суворі січневі морози.
3
Відрегулюйте свій нічний сон. Найбільш сприятливим часом для сну є 22:00 - 6:00, оскільки саме в цьому часовому проміжку у сні виробляється найбільша кількість гормону сну і довголіття - мелатоніну.
4
Не забувайте про розваги, які насичують організм ендорфінами - гормонами здоров'я і радості. Але ці розваги не повинні заважати сну.
5
Обов'язково потрібно гартувати організм. Для цього щодня приймайте контрастний душ. Або ж заведіть за правило один раз на тиждень відвідувати сауну, де після парної потрібно пірнати в прохолодний басейн.
6
Займайтеся спортом! Виберете що-небудь особисто вам підходяще. Чим більше натренований ваш організм, тим краще буде розвинена імунна система.
7
Також важливо правильно і повноцінно харчуватися. Включіть у свій раціон всі необхідні вітаміни і мінерали, а також білки, жири і вуглеводи, але в потрібних пропорціях. Регулярно вживайте молочні продукти і свіжі фрукти, пийте не менше 2 літрів води на добу.
8
Всі перераховані вище методи допоможуть не тільки запобігти грипу, але і нададуть на організм загальнозміцнюючу дію. І якщо так вже трапиться, що ви все-таки захворієте (ймовірність хоч і мала, але є, оскільки вірус можна зловити в момент стресовій ситуації або втоми), то накопичені запаси здоров'я з легкістю впораються з болезнью.Будьте здорові!