Як підготуватися до народження дитини.

Поки ви перебуваєте на останніх місяцях очікування і знемагає від бажання скоріше побачити свого малюка, саме час підготувати все необхідне до народженню дитини. Не потрібно вірити забобонам, розпорядчим перекласти ці турботи на плечі родичів. При цьому ви ризикуєте отримати після повернення з пологового будинку неприємний сюрприз, виявивши, що деякі речі зовсім забули купити або купили не ті.
Інструкція
1
Перш за все, визначитеся з місцем, де буде стояти дитяче ліжечко. Це повинно бути світле місце, захищене від прямих сонячних променів і протягів. Ліжко не повинна стояти біля дверей до кімнати або на проході, де сон дитини будуть постійно турбувати.
2
Купіть або догляньте в магазині вподобану вам ліжечко, а до неї - матрацик і красивий комплект постільної білизни.
3
В комплект до дитячого ліжечка купите пеленальний столик або вирішите, який з наявних будинку столів використовуватиметься для сповивання. Визначте місце недалеко від ліжечка, де він стоятиме.
4
Купіть комод або шафа для дитячих речей, або звільніть полки в загальному шафі. Пам'ятайте, що кількість дитячих речей буде з кожним днем все збільшуватися, і дуже скоро вони будуть займати чимало місця.
5
Не забудьте про те, що малюкові знадобиться ванночка для купання, а до неї - гамачок, що утримує малюка. Відразу ж придбайте м'який рушник з капюшоном, водний термометр, велику губку і дитяче мило або засіб для купання.
6
Придбайте всі необхідні речі для новонародженого - пелюшки, сорочечки, повзунки, шапочки, носочки, красиві костюмчики. Відберіть серед них ті, які візьмете з собою в пологовий будинок, виперіть, пропрасуйте з двох сторін і складіть в окремий пакет разом з маленькою пачкою памперсів. Інші речі також виперіть, погладьте і акуратно складіть в шафу.
7
Зберіть дитячу аптечку, поклавши в неї електронний термометр, зеленку, стерильну вату, ватяні палички, дитяче жарознижуюче в сиропі і засіб від здуття живота для немовлят.
8
В 36 тижнів вагітності, складіть речі, які збираєтеся брати в пологовий будинок, в окремий пакет, щоб при необхідності не довелося збиратися в поспіху. Не забудьте про документи - паспорті, страховому полісі, родовому сертифікаті, обмінній карті і всіх медичних документів, що стосуються вашого здоров'я та перебігу вагітності.
9
Але найголовніше - це більше відпочивайте, гуляйте, читайте книги про виховання дітей і налаштовуйтесь на те, що все буде добре. Позитивний настрій має чимале значення для благополучного результату пологів. Здорового вам малюка!