Як почистити кеш браузера. Що значить почистити кеш.

«Якщо ваш комп'ютер повільно працює або постійно видає збої і помилки в інтернеті, то почистите кеш браузера», - так або приблизно так звучить найпоширеніший відповідь на скарги користувачів мережі. Залишилося тільки з'ясувати, що ж це за загадковий «кеш», і де його шукати.
Інструкція
1
Під терміном «кеш» ховається якась область дискової або оперативної пам'яті, в якій зберігаються дані в той час, коли ви знаходитесь в мережі. Комп'ютер зберігає їх для того, щоб при вашому зверненні до цієї сторінки в наступний раз не вивантажувати файли ще раз, а просто підставити їх зі своєї пам'яті. Ця дія істотно знижує трафік, прискорює роботу, але іноді трапляється так, що збережені файли не відповідають більше вмісту сторінки, і ви стикаєтеся з деякими проблемами. Це може бути неправильне відображення дизайну сайту, неможливість зайти на сайт під своїми логіном та паролем, невдача при спробі завантажити фотографію на сайт та багато іншого.
2
Якщо ваш комп'ютер почав видавати подібні збої, значить настала сама пора почистити кеш браузера. Браузер, на випадок якщо ви ще не знаєте, це програма, за допомогою якої ви виходите в інтернет. Найвідоміші браузери - це Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome. У кожному з них очистка кешу буде варіюватися в деталях, але в цілому буде приблизно однакова. Для цього в меню виберіть пункт Tools (Інструменти або Сервіс) - Internet Optionen - Delete Privat data - Delete Cache. Шлях до очищення кешу буде трохи відрізнятися не тільки в різних браузерах, але і в різних версіях однієї й тієї ж браузера, тому для очищення краще користуватися спеціально призначеної для цих цілей програмою.
3
Прикладом такої програми може стати CCleaner. Програма безкоштовна, легко скачується з сайту розробників і так же безпроблемно встановлюється на домашній комп'ютер. Наявність російськомовного інтерфейсу дозволяє розібратися в ній без жодних зусиль. Закрийте всі браузери і включіть CCleaner, натисніть кнопку «Очищення». Через кілька хвилин (або секунд) програма повідомить вам про те, що процес проведений успішно, вам залишиться тільки здивуватися кількості вивільненого дискового простору. Візьміть за правило періодичне використання CСleaner, і вам більше не доведеться лякатися слів «почистіть кеш браузера».
Зверніть увагу
Ви скажете: «Класно, супер! Навіщо тоді чистити кеш браузерів? ». Тому що всьому є межа. З кожним днем цих файлів в кеші стає все більше і більше. Кеш зберігає всі свої файли у вас на диску, а місце на жорсткому диску ж не гумове. До того ж якщо на сайті відбулися зміни в дизайні, а в кеші ще зберігається старі стилі, тоді ви будете переглядати не оновленої сайт. Тут на допомогу прийде тільки очистка кешу браузера.
Корисна порада
Як почистити вручну Microsoft Internet Explorer? Для початку (це стосується будь-якого браузера, встановленого у вашій системі) включаємо відображення прихованих файлів в Windows 7 (Vista): Показуємо приховані і системні файли. Дана програма дозволяє Вам безпосередньо (в режимі попереднього) побачити файли знаходяться в кеші файли відповідно до їх типом: зображення, відео, звуки, swf-файли. Як бачите почистити кеш браузера зовсім не складно.