Як зробити логотип фірми. Як створити емблему шарами.

Жодна сучасна фірма, яка претендує на конкурентоспроможність і успішність, не може обходитися без фірмового стилю, отличающего і що виділяє її з маси інших фірм подібної спрямованості і звичайно, без фірмового логотипу . Створити простий, але яскравий логотип зможе кожна людина, яка має основні навички роботи в Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для того щоб зробити в Фотошопі нескладний логотип, створіть новий документ розміром 500х500 з білою заливкою. У ньому створіть новий шар. Виберіть на панелі інструментів Ellipse Tool і затиснувши Shift, намалюйте на новому шарі рівну окружність. Відкрийте меню Layer Style в меню шару і виберіть в вікні налаштувань вкладку Drop Shadow.
2
Налаштуйте тінь майбутнього логотипу , щоб він виглядав об'ємніше. Режим змішування тіні встановіть на Multiply, а її непрозорість встановіть на 70%. Тепер для додання ефекту асиметрії логотипу зріжте один край окружності, намалювавши прямокутний об'єкт за допомогою Rectangular Tool так, щоб його край заходив за край круга. Натисніть Delete, щоб видалити прямокутник разом з частиною окружності.
3
Зніміть виділення (Deselect), після чого відкрийте меню Edit і виберіть опцію Free Transform. Розгорніть окружність на потрібний кут так, щоб зрізана частина була там, де ви планували її побачити. Повторно виберіть на панелі інструмент, яким ви малювали коло і намалюйте ще одну окружність, край якої заходить на зрізаний край основного кола. Скопіюйте створений куточок на новий шар, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + J.
4
Виберіть на панелі інструментів опцію Type Tool, в настройках тексту виберіть відповідний шрифт, його колір і розмір і всередині логотипу напишіть назву фірми. Додатково ви можете прикрасити текст будь-яким графічним об'єктом - вставити картинку поруч з текстом або прикрасити логотип фігурної декоративної пензлем.
5
Для додаткового прикраси об'ємного логотипу створіть новий шар і малюйте декоративні елементи на новому шарі. Коли логотип буде готовий, збережіть файл у форматі JPEG.