Як креслити на комп'ютері.

Якщо раніше всі креслення виконувались інженерами тільки на папері, то сьогодні стало можливим оптимізувати процес створення різноманітних креслень і планів. Для креслення використовуються комп'ютерні технології, а інженери користуються для роботи професійною програмою AutoCad, в якій можна створювати точні і якісні плани.
Інструкція
1
Освоїти дану програму нескладно - після невеликого тренування ви легко зможете виконувати прості креслення, використовуючи базові функції програми. У міру зростання майстерності ви зможете освоїти і складніший функціонал. Найпростіше накреслити будь креслення за допомогою ліній і відрізків.
2
Відкрийте AutoCad. Накресліть свою першу лінію. Для цього виберіть на панелі інструментів у верхньому меню піктограму «Відрізок». Вкажіть першу і останню точки відрізка, і лінія буде створена. Якщо ви хочете зробити лінію перпендикулярної до вже наявної лінії, натисніть клавішу F8.
3
Серед основних команд Автокада ключовими командами, які допоможуть вам в роботі, є команди копіювання, перенесення, повороту і видалення. Без даних команд неможливо освоїти основи комп'ютерного креслення. Кнопки повороту, копіювання, перенесення і видалення ви легко зможете знайти на основній панелі інструментів програми. Щоб застосувати команду до об'єкта, виділіть його, а потім натисніть на піктограму вибраної команди.
4
Виберіть початкову точку відліку, а потім вкажіть кінцеву точку на кресленні. Для видалення об'єкта точно так же виділіть його і натисніть Delete.
5
Чертеж будь-якого плану починайте з викреслювання осьових ліній. Використовуйте для цього інструмент відрізка. Проведіть відрізками дві перпендикулярних лінії - горизонтальну і вертикальну осі. Виділіть створений об'єкт і скопіюйте його на потрібну відстань, яке визначається в кількості осей. У вас повинна вийти сітка потрібного розміру.
6
Виділіть створені лінії і відкрийте вікно їх властивостей. Встановіть штріхпунктір в якості типу лінії. Потім, грунтуючись на пунктирних напрямних осях, починайте креслити основні деталі креслення суцільними відрізками. Виділіть вісь, по якій проходить лінія креслення, а потім скопіюйте її на рівні відстані вліво і вправо.
7
Таким чином, у вас вийде рівна полоса деталі. Виділіть її та встановіть тип лінії у властивостях суцільну лінію. Щоб уникнути перетинання ліній креслення, виберіть опцію «Сполучення» в меню і, затиснувши Shift, клікніть по черзі на лінії. Крім відрізків для креслення різних елементів креслення ви можете використовувати інструмент окружності.