Як відновити роботу комп'ютера.

Некоректна робота комп'ютера - поширена проблема, з якою стикався будь-який користувач, і вона може мати найрізноманітніші причини. Однією з причин неполадок в роботі Windows і неможливості нормального запуску операційної системи є пошкодження системного реєстру. Ви можете спробувати відновити працездатність системи декількома способами, щоб зберегти дані на комп'ютері перед тим, як перевстановити Windows.
Інструкція
1
Найпростіше спробувати відновити Windows через резервну копію, якщо така була створена спеціальною програмою. Якщо ж резервної копії не існує, вам доведеться скористатися консоллю відновлення системи. Вставте в дисковод завантажувальний диск Windows XP і налаштуйте запуск комп'ютера з компакт-диска.
2
Коли відкриється майстер установки системи, натисніть клавішу R, щоб відкрити консоль відновлення. Введіть пароль до облікового запису адміністратора або натисніть Enter, якщо ви не встановлювали пароль на комп'ютер. В з'явилася командному рядку введіть поспіль кілька команд, натискаючи після кожної команди кнопку введення: md tmpcopy c:/windows/system32/config/system c:/windows/tmp/system.bakcopy c:/windows/system32/config/software c: windows/tmp/software.bakcopy c:/windows/system32/config/sam c:/windows/tmp/sam.bakcopy c:/windows/system32/config/security c:/windows/tmp/security.bakcopy c:/windows/system32/config/default c:/windows/tmp/default.bakdelete c:/windows/system32/config/systemdelete c:/windows/system32/config/softwaredelete c:/windows/system32/config/samdelete c:/windowssystem32/config/securitydelete c:/windows/system32/config/defaultcopy c:/windows/repair/system c:/windows/system32/config/systemcopy c:/windows/repair/software c:/windows/system32/config/softwarecopy c:/windows/repair/sam c:/windows/system32/config/samcopy c:/windows/repair/security c:/windows/system32/config/securitycopy c:/windows/repair/default c:/windows/system32/config/default
3
Після того як всі команди будуть введені, наберіть команду Exit, щоб вийти з консолі. Після цього ви повинні увійти в систему через обліковий запис адміністратора. Відкрийте провідник і виберіть в меню «Сервис» опцію «Властивості папки».
4
На вкладці «Вид» зніміть галочку з опції «Приховувати захищені системні файли" і поставте галочку на опції «Показувати приховані файли і папки». Потім клікніть на жорсткий диск, куди встановлена операційна система, і відкрийте папку System Volume Information.
5
Відкрийте найновішу папку всередині даної папки. Усередині нової папки виберіть папку Snapshot. Файли з цієї папки скопіюйте в C:/Windows/Tmp. Перейменуйте резервні копії файлів реєстру.
6
Тепер видаліть існуючі файли реєстру, а нові файли помістіть в папку C:/Windows/System32/Config. В консолі встановлення підтвердіть копіювання даних файлів. Тепер при повторному запуску системи виберіть опцію «Відновлення попереднього стану комп'ютера ».