Як замінити картридж для змішувача. Як заміна картриджа.

В ремонті ванних кімнат часто використовуються сучасні змішувачі, в яких роль двох кранів грає один загальний важіль, що подає як холодну, так і гарячу воду в різних положеннях. Красивий і дорогий одноважільний змішувач радує власників доти, поки не ламається і не починає пропускати воду навіть в закритому стані. Якщо ваш змішувач зламався, його неважко полагодити, замінивши керамічний картридж , який може прийти в непридатність через погану якість водопровідної води.
Інструкція
1
Купуючи картридж для змішувача, проконсультуйтеся з фахівцем в магазині, описавши йому фірму і модель вашого змішувача. Перед початком ремонту тимчасово перекрийте воду, яка йде від труби до змішувача, закрутивши вентиль.
2
Розберіть змішувач - вийміть з нього пластикову заглушку з допомогою викрутки, а потім відкрутіть шестигранний запірний гвинт, розташований під заглушкою. Зніміть ручку змішувача, відкрутивши вручну декоративну гайку, а потім відкрутивши накидну гайку ключем. Таким чином, ви звільните картридж від сідла змішувача, щоб отримати можливість витягти його.
3
Зношений картридж можна викинути. Новий картридж дістаньте з упаковки і встановіть всередину змішувача. При установці простежте, щоб отвори картридж а збігалися з отворами сідла змішувача. Крім того виступи на дні картридж а повинні щільно лягти в відповідні поглиблення в нижній частині вашого змішувача.
4
Коли картридж буде щільно встановлений в змішувач, поверніть на місце накидну гайку, міцно закрутивши її. Переконайтеся, що картридж притиснутий до сідла змішувача, і після цього прикрутите декоративну гайку. Надіньте назад ручку змішувача, прикріпивши її до важеля управління картридж ем, і потім закрутіть запірний гвинт ключем-шестигранником.
5
Встановіть пластикову заглушку, вдавивши її в отвір над запірним гвинтом. Відкрутіть вентиль, щоб відновити доступ води до змішувача. Відкрийте змішувач і перевірте його працездатність.
Зверніть увагу
Як замінити картридж в важільному змішувачі. Змішувачі з однією ручкою - важелем, широко поширені, завдяки простоті і зручності використання. 1 отковирнуть пластикову декоративну накладку на ручці змішувача. Вона відкриє доступ до гвинта крепяться саму ручку. 2 Послабьте гвинт всередині ручки, зняти її. 3 Открутить декоративну гайку під ручкою, вона закриває більшу гайку кріпить картридж в корпусі змішувача.
Корисна порада
Заміна картриджа в змішувачі. Коли картриджний змішувач починає погано перекривати воду, то найчастіше це відбувається через те, що між пластинами картриджа потрапляє пісок, окалина, іржа або інше сміття з водопровідної мережі. Якщо це трапилося через рік-два після установки змішувача, то значить Ваші водні фільтри потрібно замінити на більш надійні, а якщо фільтрів взагалі не було, то їх обов'язково потрібно встановити.