Як поміняти фон у відео. Як поміняти задній фон на однотонний.

В мистецтві відеомонтажу є маса тонкощів. Одна з них - це заміна фону на відеоролику. Знаючи технологію заміни фону , відеомонтажери можуть домагатися найбільш незвичайних і ефектних результатів, а їх відеоролики будуть дивувати і захоплювати глядачів.
Інструкція
1
Щоб замінити на відео фон, необхідно попередньо відзняти потрібні кадри на однотонному і однорідному фоні (зеленому або синьому), а потім при обробці відео використовувати ефект Chroma Key в програмі Sony Vegas Pro.
2
відзнятого відеозапис завантажте в Vegas Pro і потім запустите ефект Chroma Keyer, вибравши його зі списку основних ефектів. Потім, щоб зробити більш тонку і продуману настройку програми, відключіть ефект у вікні Video Event FX.
3
Візьміть на панелі інструментів піпетку і у вікні попереднього перегляду клікніть на колір фону , який необхідно витягти з відеозапису. Знову включите Chroma Keyer, щоб зелений фон зник. Проте, до кінця фон при цьому не видаляється.
4
Для того щоб остаточно позбутися фону і підготувати відео для накладення на новий фон, виберіть в налаштуваннях опцію Show mask only. В режимі маски подивіться, які об'єкти є чорними, а які - білими. Фон, який потрібно видалити, повинен бути максимально чорним, без білих і сірих вкраплень.
5
Доробіть видалення фону в режимі маски - для цього відкоригуйте параметр high threshold. В результаті корекції основний об'єкт відео повинен стати повністю білим, а фон повинен стати повністю чорним. Потім відкоригуйте параметр low threshold, щоб усунути залишилися фрагменти фону .
6
Слідкуйте за тим, щоб краї основного об'єкта відеозапису не постраждали. Вимкніть режим маски. Застосуйте до відео ефект Chroma Blur і встановіть максимальне значення, щоб розмити краю об'єкта і позбутися від кольорового ореолу, який може залишитися від видалення фону .
7
Знову запустіть Chroma Keyer і встановіть невелике значення Blur Amount. Накладіть відео на новий фон.
Незалежно від того, знімаєте ви кіно зі спецефектами, вмонтовуєте домашнє відео або цікавий ролик для друзів і родичів, вам може знадобитися поміняти фон у відеозапису. Найпростіше прибрати фон у деяких об'єктів на відео, якщо цей фон має відносно однорідний колір і не має дрібних деталей. Видалити фон з відео нескладно, і зробити це можна різними способами. Один із способів - це використання техніки ChromaKey, в якій ви просто робите який-небудь колір на відеозапису прозорим.
Інструкція
1
Як вже говорилося вище, для подальшого видалення фон а з відеозапису, вам необхідно відзняти матеріали для майбутнього ролика на однорідному фон е одного кольору. Відкрийте відео в Sony Vegas і натисніть в меню програми на кнопку Event FX. З'явиться вікно, в якому потрібно вибрати плагін Sony Chroma Keyer.
2
Потім, щоб налаштувати ефект, у вікні Video Event FX зніміть галочку на пункті Chroma Keyer і виберіть на панелі інструментів «піпетку» для зняття копії кольору. Клікніть піпеткою по однорідному кольором фон а у вікні показу відео, і потім поставте галочку у пункту Chroma Keyer, включивши ефект.
3
У вікні налаштувань потім встановіть галочку на опції Show Mask Only, для переходу в режим маски, і потім, використовуючи повзунки і рухаючи їх вправо і вліво, налаштуйте ефект так, щоб маска мала найбільшу кількість чорно-білого кольору і найменше кількість відтінків сірого.
4
Налаштуйте параметри Chroma Key - значення High Threshold дозволить встановити верхнє значення яскравості маски, а значення Low Threshold використовуйте для установки яркостного діапазону маски.
5
В параметрі Blur Amount вкажіть, наскільки потрібно обробляти грані маски, щоб добитися найбільш плавного переходу маски у відео. Після того, як ви зробите все настройки, вийдіть з режиму маски, знявши галочку на відповідному полі. Застосуйте ефект до відео, і однотонний фон зникне. Ви зможете встановити будь-який інший фон позаду відзнятих об'єктів.