Як гнати глистів.

Всі ми в дитинстві боялися глистів . Нас любили лякати цим батьки, щоб ми не брали в рот пальці, не їли брудні фрукти і овочі, мили руки перед їжею. Дійсно, якщо не дотримуватися такі правила безпеки, легко дістати до себе в співмешканці пару-трійку видів паразитів - глистів . Мало того, за останні десятиліття з'ясувалося, що той чи інший вид глистів є практично у всіх. А значить правила боротьби з ними, які ми вивчили з дитинства, не можуть зовсім убезпечити нас від паразитів.
Інструкція
1
Медицина сильно просунулася в сфері боротьби з паразитами. На полицях аптек легко можна зустріти глистогінні препарати, які найбільш безпечним шляхом позбавляють людей від непрошених гостей.
2
За багато десятиліть, що людство намагається позбутися глистів , знайдені рослини, продукти і спеції, які вбивають паразитів всередині нас і виводять їх з організму. Наприклад, чорний і червоний перець, куркума, крушина, часник, кмин, пижмо, полин, гранат, виноград, волоські горіхи і пр. Існує безліч рецептів з використанням даних інгредієнтів. Ось один з них: візьміть 3 ст.л. сухої трави пижма, залийте її окропом. Протягом години нехай суміш настоюється, потім процідіть її. Приймайте настій 3 рази на день по 1 ст.л.
3
Як глистогінний засіб зарекомендував себе ще один рецепт. Вам знадобиться по 80 г касторки і коньяку. Змішайте все в одному посуді, потім випийте цю суміш. Засіб матиме більший вплив, якщо потім випити будь проносне. Ефект позбавлення від глистів і токсинів буде приголомшливий. Потрібно враховувати тільки один момент, що всі маніпуляції необхідно проводити після 24 години ночі.
4
Шляхи потрапляння паразитів в людський організм різні. Переносниками яєць глистів часто є комахи, птахи, риби і тварини. Наприклад, ви помили фрукти і зі спокійною душею поставили їх на стіл. Вони чисті і не можуть бути зараз джерелом зараження глистами. Але летить повз муха вирішила ненадовго відпочити на підвернувся їй на шляху яблуці, а за лапку у неї зачепилося яйце гельмінта. З цього моменту яблуко стає засобом, який доставить яйце безпосередньо в організм людини його з'їв, а вже там глист знайде, чим харчуватися, як рости і розмножуватися. Але це не означає, що тепер люди повинні відмовитися від рослинної їжі. Насправді глиста можна отримати від наших домашніх тварин. Наприклад, кішка - переносник гельмінта «котяча двуустка», від в'яленої риби або від погано прожареного м'яса. Враховуйте ці чинники і намагайтеся максимально убезпечити себе і своїх близьких.