Як запустити встановлену програму.

Переважна більшість програм перед використанням вимагає установки на комп'ютер. Є й винятки, деякі програми готові до роботи без установки. Однак встановлена програма, як правило, працює більш стабільно, її легко запустити або видалити, оскільки вона «прописана» в системі комп'ютера. Запуск програми в двох цих випадках буде дещо відрізнятися.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи, менеджер файлів
Інструкція
1
Спершу буде розглянуто найчастіший випадок, коли програма встановлена на ваш комп'ютер. Під час установки шлях до файлів і папок програми залишайте таким, як запропоновано за замовчуванням. Як правило, це папка «C: Programm Files Названіе_программи». Крім того, якщо програма запропонує розмістити іконку для запуску на робочий стіл, то обов'язково слід відзначити цей пункт галочкою. Крім робочого столу, програма може розмістити ярлик запуску в так званій «панелі швидкого запуску», розташованої трохи правіше кнопки «Пуск». Також уважно перегляньте, в який з розділів меню «Пуск» програма розміщує свої ярлики запуску.
2
Якщо програма розмістила свій ярлик запуску на робочий стіл, відшукайте його і запустіть встановлену програму подвійним натисканням лівої кнопки миші по іконці ярлика. Альтернативний варіант - один клік на ярлик встановленої програми в «панелі швидкого запуску», яка знаходиться трохи правіше кнопки «Пуск» (для випадку, якщо програма розмістила там свій ярлик).
3
Запустити встановлену програму можна через меню «Пуск». Для цього натисніть послідовно «Пуск» - «Всі програми» і в списку знайдіть потрібну програму . Крім того, можна закріпити ярлик запуску додатка в меню «Пуск»: «Пуск» - «Всі програми» - «Встановлена програма» - «правлячи кнопка миші» - «Закріпити в меню пуск». Тепер запуск доступний відразу після натискання кнопки «Пуск».
4
У випадку, якщо програма не встановлена на комп'ютер, а надана в готовому вигляді, а також якщо вона не створила ярликів для запуску ні в меню «Пуск», ні на робочому столі, її можна запустити безпосередньо з встановленої папки. Для цього за допомогою будь-якого менеджера файлів («Мій комп'ютер» або «Total Commander») перейдіть в папку з програмою, зазвичай це «C: Programm Files Названіе_программи» (при використанні «Мій комп'ютер» при переході в папку Programm Files натисніть «Відображати вміст цієї папки »).
5
В папці програми знайдіть файл з розширенням .exe, зазвичай він називається співзвучно з програмою і графічно виглядає як її логотип. Подвійним клацанням по файлу запустіть програму . Натисніть правою кнопкою миші, виберіть «Надіслати ...» - «На робочий стіл (створити ярлик)». Тепер запуск доступний також і з робочого столу.