Як зробити базу даних.

База даних призначена для зберігання інформації. Створюються для цього таблиці, в яких все групується по пунктам. База даних допомагає складати звіти, зберігати інформацію, а найголовніше створювати електронні таблиці. На даний момент часу у користувачів персональних комп'ютерів часто з'являються питання, які пов'язані із створенням баз даних.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програми Microsoft Excel і Microsoft Access
Інструкція
1
Для того щоб створити базу даних потрібно спеціальна офісна програма Access. Запустіть її з панелі "Пуск".
2
Створіть новий документ. Для цього на "Панелі інструментів" виберіть "Нова база даних". Дайте їй назву і збережіть. Потім можете безпосередньо приступати до створення самої таблиці. В пункті "Таблиці" виберіть "Створення таблиці в режимі конструктора". Можна і інший режим брати: "Створення таблиці за допомогою майстра" або "Створення таблиці шляхом введення даних".
3
Ви побачите таблицю. Вона складатиметься з декількох полів, наприклад, "Ім'я поля", "Типу даних", "Опис". Заповнюєте за своїми вимогам і зберігаєте. Перехід з одного осередку в іншу можна здійснювати за допомогою клавіші "Tab". Ширину стовпців регулюють за допомогою перетягування кордонів.
4
Можна створити межтаблічних зв'язок. Роблять це в спеціальному вікні "Схема даних". Натискаєте на "Панелі інструментів" пункт "Сервіс", далі графа "Схема даних". Буде діалогове вікно "Додавання таблиці". Натискаєте на "Додати" і знаходите назва вашої таблиці. Натисніть клавішу "Shift" і виділяєте декілька полів, які вам треба. Потім перетягніть їх на список і відпустіть. Повинно відкритися вікно "Зміна зв'язків. Виберіть потрібні вам поля.
5
База даних у вигляді електронної таблиці створюються і в Microsoft Excel. Для початку роботи запустіть цю програму. Натисніть «Пуск». Знайдіть «Програми» і виберіть Microsoft Excel. Досить часто таблиці зберігають в робочій книзі. Для її створення зайдіть в «Файл» і «Створити». На ярлику робочого аркуша клацніть двічі. Це дозволить дати ім'я документу. Натисніть «Файл» і виберіть «Зберегти як». У поточних осередках вводите заголовки і дані. Коли база даних буде готова, збережіть документ. Для того щоб осередок стала поточної, треба по ній клацнути два рази мишкою. Кожен стовпець у таблиці повинен мати свою назву.