Як оновити меблеву стінку.

Для того щоб швидко оновити меблеву стінку і зробити її сучасною та стильною, знадобиться не надто багато зусиль. Наприклад, можна встановити козирок з підсвічуванням - зараз це дуже модно. Зробити такий козирок зовсім нескладно, і будь-який чоловік впорається з цим.
Вам знадобиться
  • дошка ДСП, ножовочное полотно, точкові галогенові світильники, міні-трансформатор, вимикач для підсвітки.
Інструкція
1
Придбайте в будівельному магазині ламіновану дошку ДСП. По довжині дошка повинна бути ідентичною довжині самої стінки. Якщо буде потрібно, то за допомогою ножівки дошку можна розпиляти (вкоротити або ж наростити).
2
Зверніть увагу на колір ДСП - він повинен відповідати кольору меблевої стінки. Зараз в магазинах можна знайти ДСП будь-якого кольору. Якщо ж з кольоровим ДСП виникли проблеми, то можна просто-напросто додати колір дошці за допомогою самоклеючої плівки потрібного відтінку.
3
Купіть ножовочное полотно, яке має круглу форму, кілька точкових галогенових світильників, трансформатор і невеликий вимикач. Все це вільно продається в будівельних магазинах (у відділах електротоварів).
4
Намітьте на дошці місця, де будуть виконуватися отвори для куплених галогенових точкових світильників. Це головні елементи, які дозволять оновити меблеву стінку . Світильники для козирка можуть бути як звичайними, білими, так і кольоровими.
5
Зробіть на відзначених місцях круглі дірочки. Намагайтеся робити це акуратно, щоб не пошкодити дошку електродрилем. Краще зробити отвори менше і потім розширити, ніж зіпсувати дошку занадто великими дірками.
6
Прикріпіть за допомогою шурупів зроблений вами козирок до верху стінки. Приладжує козирок якомога міцніше, перевірте горизонтальність. Козирок повинен триматися міцно і надійно, що не перекошуватися.
7
Обережно вкладіть світильники в отвори, акуратно зміцните їх. Підключіть світильники до мережі, застосовуючи трансформатор. Якщо ви не вмієте це робити, попросіть того, хто розбирається в електриці.
8
Проведіть монтаж вимикача і обережно відведіть шнур назовні. Увімкніть галогенові світильники, і ваша стінка освітить м'яким світлом. Як бачите, красиво оновити меблеву стінку - це зовсім просто.