Як перестати хотіти спати. Як перестати спати вдень.

Безсонна ніч може розладнати всі плани на день. Щоб хоч щось зробити, потрібно всього лише трохи збадьоритися, тоді й день пройде швидко, і всі поставлені завдання будуть вирішені. Але проявіть обережність, особливо якщо у вас є відхилення в роботі серця, так як всі способи, які позбавляють від сну, небезпечні при таких захворюваннях.
Інструкція
1
Якщо є можливість - прийміть контрастний душ. Чим сильніше перепад температур, тим більша ймовірність, що сон вас покине, а ви відчуєте прилив життєвих сил. Коли про душу залишається тільки мріяти, можете просто вмитися дуже холодною водою, зазвичай цей спосіб справляється з сонливістю, але не завжди ефект тривалий.
2
Кофеїн - помічник в боротьбі зі сном. Випийте міцної кави, особливо добре допомагає нерозчинний. Але не перестарайтеся, може піднятися тиск, а про бадьорості можна буде і зовсім забути. Якщо меленої кави не виявилося під рукою, не впадайте у відчай, підійде і розчинна, але не завжди він має сильний бадьорить ефектом.
3
Можете випити баночку безалкогольного коктейлю, який в достаток маються на прилавках більшості магазинів. Частіше в їх склад входять: кофеїн, женьшень або гуарана. Але не захоплюйтеся такими речовинами, звичайно, ви можете зрідка приймати «чудодійний» напій, але не більше ніж раз на тиждень. В іншому випадку, ви не тільки відчуєте прилив сил, а й можете стати надмірно агресивними, так як енергетичні коктейлі негативно позначаються на нервовій системі людини.
4
Активні фізичні вправи змушують кров циркулювати, при цьому сон проходить. Все пов'язано з викидом адреналіну, який виробляється при бігу, сексі, болю і т.д. Легка пробіжка вранці може зарядити бадьорістю на весь день, тому якщо у вас є вільні 10-15 хвилин, витратьте їх на фізично активні заняття. Якщо ви не можете змусити себе рухатися, скористайтеся будь-яким з перерахованих вище способів прогнати сон.
5
Щоб не виникало таких проблем, як млявість, апатія і постійне бажання прилягти, приділяйте на сон мінімум 6 годин. Не зайвими будуть і вітамінні комплекси, які стимулюють організм, не даючи йому йти у «сплячий режим».