Як нарізати капусту. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Капуста різниться за сортами та видами. На її смак, аромат і хрусткость впливає і сорт, і умови її зберігання, і метод готування, і спосіб нарізки. Важливо вміти правильно шинкувати білокачанну і краснокочанную капусту . На перший погляд, чому тут вчитися: ріж, як ріжеться. Але, наприклад, якщо ви візьмете маленький ніж, соку з капусти виділиться більше, і вона втратить свою соковитість і хрускіт.
Інструкція
1
Для капусти потрібен добре наточеними, великий і широкий ніж. Маленьким ножем, по-перше, різати незручно. А, по-друге, він шаткує капусту неоднаковими шматочками і вимагає від кухаря більше вправності і зусиль. Існують і спеціальні терки-шинкування для капустяних листів, у тому числі і електричні.
2
Розріжте капустяний качан уздовж качана на дві або на чотири частини. Перший надріз робіть з боку качана. Це безпечніше і зручніше. Якщо почнете розрізати з іншого кінця, при шинкуванні листя капусти розсиплються і доведеться подрібнювати кожен лист окремо.
3
Кожен шматок качана розріжте поперек листових жив ще на кілька часточок шириною 6 - 8 см.
4
Гострим ножем дрібно наріжте кожну частку, щоб ширина смужок не перевищувала 3 мм. Однак різати стружку тонше 1 мм не бажано, така капуста занадто швидко протушкується або звариться і перетвориться на кашу. Ця соломка відмінно підійде і для свіжих капустяних салатів. До речі, для гасіння або смаження капусту можна нарізати рівними квадратними скибочками від 1х1 до 5х5 см.
5
Якщо капуста пухка і трохи зав'ялити, навіть найгострішим ножем (а вже тим більше шатківницею) не вийде настругать її рівними тонкими частками. В таких випадках капусту слід щільніше притиснути рукою до дошки і різати дуже повільно квадратними або прямокутними скибочками. Або й зовсім пухку капусту використовуйте для приготування голубців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oleAWqbrgwY
Корисна порада
Вибирайте капусту, яка виглядає свіжою, без зів'ялого листя, слизу, коричневих плям. Листя червонокачанної або білокачанної капусти повинні бути жорсткі і пружні, з чіткими соковитими прожилками.