Як обв'язати пляшку. обв'язування пляшок.

Оригінально обв'язана пляшка може стати і посудиною для вина "під старовину", і оригінальною квіткової вазою, і загадковим підсвічником ... Все залежить від вашої фантазії! Головне - така пляшка буде завжди притягувати погляд.
Вам знадобиться
  • Пляшки, клей "Титан" (або "Момент Кристал"), клейовий пістолет і пачка стрижнів до нього, сизалевая мотузка, лляної або паперовий шпагат, плівка (наприклад, матеріал, яким обгортають нову побутову техніку), нитки "Ірис" , ножиці, м'який простий олівець, тонкий пензлик, акрилові фарби, папір смужками, тканина
Інструкція
1
Пляшку можна зробити "мотузяній". Спочатку на неї слід наносити тонкими смужками клей з пістолета і притискати до клею мотузку на кілька секунд. Не варто наносити клей на велику ділянку: він швидко застигає. Таким чином необхідно щільно обмотати всю пляшку . На мотузковому шарі м'яким простим олівцем можна промальовувати контури малюнка. Нитки "Ірис" потрібно нарізати на шматочки, приблизно рівні лініях малюнка, і додатково - на більш дрібні шматочки для заповнення нерівностей. Потім рекомендується густо намазати клеєм контури і розкласти на них "Ірис". Важливо, щоб не залишалося проміжків (їх треба заповнювати дрібними обрізками). Не потрібно наносити клей відразу на всі шматочки: він засохне перш, ніж ви викладете мотузку. Також можна приклеїти до обв'язаною пляшці намистини і паперові прикраси. До пробці пістолетом слід приклеїти шпагат до місця занурення її в бутель.
2
Пляшку можна зробити "плівкової". Для цього на неї необхідно нанести рівний тонкий шар клея.Полоскі (приблизно по 4 см завширшки) треба скласти навпіл і обмотати ними пляшку . Це варто робити не дуже щільно, з легкими хвилями і складками, щоб створити імітацію шкіри. Тепер слід вибрати акрилові фарби потрібного кольору. Вони наносяться на "одягнену" пляшку точково, рівномірно профарбовуючи всю поверхню. Обв'язану і пофарбовану пляшку слід залишити сушитися на кілька днів. Потім поверх всіх шарів можна нанести візерунки або ініціали блискучою фарбою. Пробку обмотати шпагатом (приклеїти на клейовий пістолет) до місця занурення її в бутель.
3
Незвичайною виходить і пляшка, обв'язана паперовими стрічками (наприклад, папером, яким заклеюють щілини у вікнах, або навіть звичайної туалетним папером!). Обклеюючи пляшку , можна пальцями формувати рельєфну шорстку поверхню. Після прокрашивания на пляшці утворюються розводи, плавно перетікають одна в друга.Нарезаем чорний ірис на відрізки, приблизно рівні намальованим гілках, і дрібні шматочки - для заповнення неровностей.Густо намазуємо прозорим клеєм частину гілок і розкладаємо на ньому чорний ірис. Важливо, щоб не залишалося проміжків між мотузками - заповнювати їх дрібнішими відрізками. Таким чином, викласти всю гілку. Не варто наносити клей відразу на всі відрізки - засохне перш, ніж ви викладете мотузку.
Зверніть увагу
Один з найпростіших варіантів декорування пляшки - відрізати відповідний по ширині та кола шматок вподобаної тканини і наклеїти його, потім акуратно розправити всі складочки, проклеїти місце стику тканини і нанести тонкий шар клею поверх матеріалу, щоб попередити разлохмачіванію ниток на краях .
Корисна порада
Ще одна оригінальна ідея обв'язування пляшок - надіти на посудину легінси! Робиться це так: від яскравих колготок відрізається частина, трохи довше, ніж висота самої пляшки, потім матеріал натягується на пляшку знизу вгору. Нижню частину потрібно схопити голкою з ниткою, щоб лайкрові покриття не зісковзнула, а верхній край заправити всередину. Аналогічно можна чинити з гольфами і носками - це чудова ідея з використання втратили свою пару.