Як наклеїти фотошпалери.

Фотошпалери - це оригінальний спосіб прикрасити вашу кімнату і додати їй оригінальність. Незважаючи на те, що, як правило, фотошпалери сприймаються як "диковинка", процес їх приклеювання практично не відрізняється від звичайних шпалер. Все що вам потрібно, це діяти за певною схемою.
Інструкція
1
Виміряйте метраж вашої кімнати, пам'ятайте, що у випадку з фотообоями, точність найбільш важлива. На відміну від звичайних клеяться матеріалів, які при необхідності можна підрізати без помітного ушкодження орнаменту, то на фотошпалерах вирізи, як правило, сильно кидаються в очі. Тому, перед тим як відправитися в магазин, детально вивчіть ваше приміщення, і лише потім ступайте купувати матеріал.
2
Залежно від того, що вам зручніше, поступайте по одному з наступних варіантів. Підберіть готові шпалери, які б не доводилося урізати, або урізаний матеріал був би незначним, або замовте в майстерні фотошпалери з певним пейзажем або особистою фотографією спеціально під ваше приміщення. Зрозуміло, другий варіант більш дорогий, однак і результат буде виглядати цікавіше.
3
Очистіть стіни від старого покриття. Все, що потрібно від ваших стін - це бути ідеально рівними. Також потрібно видалити не тільки старі шпалери, але і будь-яке фактурне покриття, якщо воно малося. Або ви можете скористатися ситуацією і повністю оновити ваші стіни. Шар свіжої побілки не зашкодить вашому кінцевому результату.
4
Починайте клеїти з верхніх квадратів. Як правило, фотошпалери порізано НЕ прямокутниками, а невеликими квадратами. Ваше завдання зібрати "мозаїку" якомога більш точно. Починати варто з верхніх шматочків, тому що в противному випадку, якщо у вас буде зайвий матеріал, знизу буде не так помітно, що картинка урізана, ніж зверху.
5
Чи не розгладжуйте фотошпалери руками, ви можете легко небудь порвати, або розтягнути матеріал, користуйтеся для цього валиком або губкою. Після того як повністю вся робота зроблена, кінцевий результат можна протерти, і на цьому обклеювання закінчена.