Як перенести відео з камери на комп'ютер.

Розвиток сучасних технологій дозволяє переглядати зняті в домашніх умовах відеоролики прямо на моніторі персонального комп'ютера . Але для цього спочатку необхідно перенести ці ролики на сам комп'ютер. Способів передачі файлів з відео камери на комп'ютер існує декілька. Але є один найпоширеніший і найпростіший з них.
Вам знадобиться
  • Навики володіння персональним комп'ютером.
Інструкція
1
Для початку підключіть відеокамеру до комп'ютера. Для цього вставте data-кабель одним кінцем у відповідний роз'єм на камері і іншим - в USB-вхід на комп'ютері.
2
Дочекайтеся, коли комп'ютер визначить приєднану до нього відеокамеру.
3
Після цього перед вами повинно з'явитися вікно автозапуску для відео камери. У ньому представлений список основних дій над пристроєм.
4
У вікні вибору дій над пристроєм, виберіть рядок "Відкрити", клацнувши по ній лівою кнопкою миші один раз. Потім натисніть кнопку "ОК", що знаходиться внизу вікна.
5
Перед вами з'явиться вікно оглядача папок, що містяться на відеокамері. У ньому відкрийте папку під назвою "Відео" (конкретну назву папки залежить від марки і виробника відео камери).
6
Після того як перед вами з'явиться папка, що містить, безпосередньо, самі відеофайли, виділіть ті з них, які необхідно перенести на комп'ютер.
7
Потім натисніть клавіші "Ctrl + C" на клавіатурі, щоб скопіювати вибрані файли в буфер обміну системи. Також для копіювання файлів можна клацнути по вибраних файлів правою кнопкою миші один раз і в меню вибрати рядок "Копіювати".
8
Після копіювання файлів в буфер обміну зайдіть в директорію на комп'ютері, в яку необхідно перенести відеофайли.
9
Увійшовши в потрібну папку, натисніть клавіші "Ctrl + V" на клавіатурі, щоб вставити скопійовані файли в дану директорію. Для вставки файлів також можна натиснути у вибраній папці по порожньому місці правою кнопкою миші і вибрати в меню, рядок "Вставити".
Корисна порада
Якщо після підключення відеокамери до комп'ютера нічого не відбувається, це означає, що на комп'ютер не встановлені драйвери, що забезпечують нормальну взаємодію пристроїв (відеокамери та комп'ютера). Драйвери повинні поставлятися на диску в комплекті з відеокамерою.