Як обробити дерев'яний будинок.

Якщо вам хочеться внести елементи декору в ваш дерев'яний будинок , можна сказати, що перед вами відкриті будь дороги. Немає практично нічого забороненого, що ви не змогли б використовувати для обробки вашого житла. Ось лише кілька варіантів, що саме ви можете зробити.
Інструкція
1
Обробити будинок в російській боярськім стилі. Навіть, якщо ваш будинок НЕ зрубаний, а зроблений зі звичайних оброблених фанер, це не заважає додати йому зовнішній і внутрішній вигляд шикарного давньоруського особняка. Замовте розділені напівкруглі бруски для обробки і просто змонтуйте на ваші стіни. Бічні вставки можна зробити з повноцінних циліндрів, проте це буде досить проблематично, оскільки їх доведеться замовляти окремо. Після того як монтаж буде проведений, покрийте нове покриття шаром фарби і лаку. Ви не встигнете помітити, як будинок ашній інтер'єр стане по-панськи багатшими.
2
Перетворіть ваш заміський будинок в сучасну міську квартиру. Для цього потрібно зовсім небагато. Замовте пластикові вікна під вашим рами, а для внутрішньої обробки придбайте тонкі плоскі фанерні листи, якби ви хотіли шпалери, або плитку з цементом, якщо ви ближче до кераміко-цегловому декоруванню. Скрип дерев'яних підлог можна прибрати за допомогою шумоізолятором і верхнього підлогового покриття, наприклад, лінолеуму або ламінату.
3
Перетворіть ваш будинок в замок, якщо вам дозволяють кошти. Незважаючи на те, що сам будинок дерев'яний, кілька невеликих тематичних прибудов з каменю, зроблять із звичайної російської халупи справжню цитадель. Прибудови цілком можуть стати хорошим доповненням до вашого основного будинок у. Наприклад, з одного боку від будинок а можна вибудувати гараж, а з іншого складське приміщення або кімнату для лазні та басейну.
4
Якщо вам хочеться особисто докласти руку до удосконалення зовнішнього вигляду вашого житла без великих вкладень, спробуйте за допомогою підручних інструментів у вигляді спеціального ножа і молотка, зробити нехитрі візерунки у вигляді змійки або веселки. Намалюйте олівцем лінії зрубу, прорубайте рисунок, зачистите робоче місце, і вам залишиться лише пофарбувати ваш твір, після чого воно стане прекрасним доповнення до декору вашого будинок а.