Як в'язати дитячі штанці. Як зв'язати верх штанців для гумки на кругових спицях.

Враховуючи досить високу вартість крихітних дитячих дрібничок, яка до речі не є показником якості, можна навчитися в'язати дитячі штанці . В цьому випадку є можливість самостійно вибрати пряжу найбільш кращою колірної гами і фактури.
Вам знадобиться
  • пряжа (натуральна або напівсинтетична), кругові спиці, 5 спиць.
Інструкція
1
Щоб зв'язати дитячі штанці на дитину до року, знадобляться кругові спиці і 5 спиць, якими в'яжуть шкарпетки, причому з однаковим номером. Бажано підбирати спиці одного і того виробника, щоб вони були абсолютно ідентичні. В'язання буде безшовним, а тому штанини краще в'язати на кругових спицях, а в тазостегнової області доведеться перейти на «шкарпеткові».
2
Наберіть 80 петель, пров'яжіть лицьовими петлями перший ряд і закріпіть між собою краю. Наступних 6 рядів також в'яжіть лицьовими петлями. Для того щоб верхній край, призначений для гумки, був красивим, у вигляді зубчиків, виконайте схему "2 петлі разом лицьовою, 1 накид". Потім продовжуйте в'язати лицьовими петлями до того місця, де починається перехід на штанини.
3
Розділіть кількість петель на дві рівні частини і для зручності залиште кругові спиці на одній штанини, а самі продовжуйте роботу за допомогою 5 спиць з таким же номером. В'яжіть всі петлі лицьовими, а внутрішня частина залишиться виворітного. Причому згодом малюнок можна буде вибрати залежно від більш естетичного вигляду виробу. Тобто враховуючи, що штанці безшовні, їх можна буде надягати на будь-яку сторону. При в'язанні дитячих речей зверніть увагу, наскільки виріб стає тугим. Бажано, щоб штанці були пов'язані вільної в'язкою, так як це додає їм м'якість і комфортність.
4
Зв'яжіть спочатку одну штанину необхідної довжини (залежно від особливостей дитини). Після закінчення в'язання основним малюнком закінчите штанину гумкою. В'яжіть 6 рядів звичайної гумкою "1 петля лицьова, 1 виворітна", після чого завершіть останній ряд. Повторіть ті ж самі операції з вив'язування другий штанини.
5
Завдяки отриманим зубчикам, які перебуватимуть на талії, підгин для гумки добре тримається. Зрозуміло, його потрібно обов'язково підшити вручну або на машинці. Якщо зробити це дуже акуратно або з елементами декору, то вийдуть двосторонні штанці з різним малюнком. В гумку, як додаткове прикраса, допустимо вставити сплетений шнур з пензликами або бубонцями.
6
В'язати дитячі штанці можна однотонними нитками або в смужку, яку можна пустити через рівні проміжки або ж тільки по низу вироби.
Зверніть увагу
В цьому уроці в'язання в'яжемо дитячі штанці. Перш за все, необхідно зняти мірки для побудови викрійки - це запорука вдалої роботи. Викрійка будується зовсім однаково і при в'язання спицями та при в'язання на машині. Перша мірка, це довжина по боку - міряємо від лінії талії до підлоги (можна до цієї міркою додати 5сантіметров, і перший час носити штанці з відворотом по лінії низу).
Корисна порада
Як пов'язати штанці спицями. Покажу на прикладі дитячих з покроковими фотографіями. Нам знадобляться ... Моток дитячої пряжі (я взяла «Дитячий каприз» 40% ... Таким чином в'яжемо ... Дитячі штанці спицями - Інструкція: Набираємо 40 петель на одну спицю. Якщо Ви використовуєте нитки іншого діаметру, відповідно, і кількість петель буде іншим. Отже, перший крок зроблено - петлі набрані.